Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Всего записей в блоге: 7
Последняя запись:
Тарифы КП "Днепроводоканал"

Обо мне:

Редакція газети «Лица» проводить журналістсько­правничу кампанію, мета якої – захист законних прав та інтересів кожного, хто не знаходить його сьогодні у нашому суспільстві. Всіх, чиї права ігноруються і зневажаються нині правоохоронними органами, судами та чиновниками, кого безпідставно переслідують і принижують, над ким знущаються, – наші юристи та журналісти готові прийняти і вислухати. З тим, щоб допомогти відстояти правду і справедливість публікаціями в газеті, юридичними консультаціями і правничо­освітнім забезпеченням.

Кампанія здійснюється в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», який підтримано Європейською Комісією, для сприяння демократичним перетворенням в Україні та захисту соціальних, економічних і інших інтересів, прав і свобод громадян. Проект адмініструє Громадська організація Центр «Жіночі перспективи».

В Дніпропетровській області проект втілюється за участю Центру громадських організацій «Тамариск».

Приймальна нашої акції «ПРАВО НА ПРАВО» працює кожного вівторка та кожного четверга з 12­ї до 16 години за адресою в Дніпропетровську: вулиця Ленінградська, 57, кв. 10. Це в районі колишнього радіозаводу­концерну «Весна», що проти річкового порту. Міський телефон приймальної – 788­91­70. Ми чекаємо на Вас! І кожному, хто зазнає утисків від свавілля правоохоронців, корупціонерів та можновладців, готові допомогти – для покращення ситуації з захистом прав людини і основоположних свобод на Дніпропетровщині!Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.