Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Политика


Революція цицьок?!

23.11.2013 18:30:20

До заручників нееротичної і сплячої України: знайдено об’єднуючу ідею примирення Сходу з Заходом та вектор розвитку, – не в Митний союз чи Європу, а – на цицьки!

Як ти зжилася з тугою чаїною!

Як часто лицемірив твій Парнас!..

Шматок землі, ти звешся Україною.

Ти був до нас. Ти будеш після нас.

Ліна Костенко

Вже в історичне минуле сучасної світової історії відходять революції Троянд, Тюльпанів, Помаранчів... З квітково-фруктового конфлікту вуличного торговця з жінкою-держслужбовцем почались заворушення в Тунісі, що перекинулись до Єгипту і Лівії, стали хвилею Арабської весни, яка з Африканського континенту перекотилась до Сирії. І вже зовсім близько запалахкотіло у сусіда через море – в Туреччині.

ТВ й Інтернет робило нас не тільки спостерігачами подій, а й наближало до задзеркалля, що заглядає нам, як безодня, у вічі. В повітрі вже давно запахло коктейлями Молотова й запитанням: «Коли?»

Гнітючий наростаючий буревій соціального негативу, суддівсько-ментовського свавілля, узаконеного рейдерства і корупції, комунальних, екологічних антропогенно-бюрократичних катаклізмів веде не тільки до тотального злидарства і зневіри, а й до нестерпного бажання лінчувати всіх, хто «бенкетує під час чуми», погуляти, як батько Махно, переконатись, чи легкозаймисті дорогі автівки, чи міцні замки на Герегівських «Епіцентрах» та супермаркетах нуворишів, пустити червоного півня до палаців, подивитись, якого кольору панська кров.

Картина «Орлеанська діва» (зображення Сarlverster.blogspot.com)

Помиляється той, хто недооцінює жінок.

Неземна краса Єлени стала причиною чвар, воєн та гибелі Трої.

Ніхто не почув трагічних пророцтв жриці Касандри, яка фатально не зреклася своєї долі – наруги та вбивства.

Підступна княгиня Ольга з лихвою помстилася древлянам-язичникам за смерть чоловіка Ігора.

Самозречена Орлеанська діва підняла селян, як Гільйом Каль на жакерію, подарувала Франції свободу в Столітній війні, корону Карлу VII та була ним зраджена, продана бургундцями, спалена церковниками, канонізована народом.

«Проститутка – так, а зрадниця – ніколи!» – слова подвійного агента-стриптизерки Мата Харі. У французькій в’язниці, чарівно посміхаючись, вона послала повітряний поцілунок і мовила солдатам, які розстрілювали її за шпіонаж: «Дякую, панове!».

Долорес Ібарурі вигукнула в Іспанії на весь світ своє пристрасне і революційне: «No pasaran!».

Саме Свобода із оголеними грудьми з картини Ежена Делакруа кличе нас на барикади і нині…

 

Фрагмент картини французького художника Ежена Делакруа «Свобода, що веде народ» (фр. La Liberté guidant le peuple) або «Свобода на барикадах»

Що ж виводить амебовидного обивателя із тривалого анабіозу? Що збуджує та робить його небайдужим?

Тотальний грабіж Режимом, коли кілька сімей із списку «Форбс» брутально відбирають землю, об’єкти виробництва, майно та нерухомість у 95% населення, разом із людською гідністю та цивілізованими соціальними стандартами?

Може його спонукатиме до дії вода, яку не можна пити, повітря, яким не можна дихати, продукти «без ГМО», якими можна отруїтись?

А ось і не вгадали. Цікавлять лише... цицьки, причому не тільки в прямому – чуттєвому тактильному відчутті.

Яскравим прикладом цього є «Femen», дівчата, які не виділяються з поміж інших інтелектом, ідеологією, зовнішністю і за відносно невеликі кошти закордонних спонсорів – на проїзд, проживання та фарбу, – не маючи нічого, крім власних цицьок, можуть постійно створювати штучні прецеденти на будь-яку тему, аби перманентно бути на слуху в усіх топ-медіа України та світу.

 

Дівчата «Femen» (фото – Рravda.ks.ua)

Партійці заздрячи кусають лікті, політтехнологи чешуть потилиці у роздумах, як би злупити з клієнта побільше, а тут – мінімальним ресурсом і такий розголос...

На що ми беззаперечно й імперативно звертаємо увагу, втупившись в екрани, – вбивства і грабунок на дорогах, вдома, у відділках міліції, лікарнях, дитбудинках? Уже ні! Цікавими стали не поодинокі злочини, а групові і бажано із садизмом і збоченнями.

Муки і смерть однієї людської істоти вже не є інформаційним приводом. Хіба що яку довго мучили, ґвалтували, палили, але не добили.

Парадоксально, але в дисонанс публіку більше цікавить у скільки каратів діаманти витримують легендарні цицьки Оксанки, яка невтішно довгий час мріє похизуватись комбінованими принадами не на якомусь там «Таланті», а в якості першої леді на офіційних державних прийомах, наприклад, після вдалого «Українського вибору» – 2015.

Особисті і чесно придбані смарагди, перлини і рубіни, що безсоромно виблискують на екрані, здешевлюють кампанію, роблять її по-домашньому привабливою, як колись, в 2002 році, і сексапільна нарізка червоних болгарських перців тоді ще моложавим мачо – автором оксамитового перевороту.

 

Оксана Марченко (фото – Facebook.com/oksana.marchenko.tv)

Цицьки безцінні та є «достоянієм» всього народу!

Навіть вже доволі обвислі, як вуха у спанієля, але турботливо підлампічені супердорогими імплантатами, мастилами, ботоксами.

Вони несуть багатофункціональні навантаження, як дипломатичний буфер в інтимних переговорах; допомагають поєднати співочий шоу-біз із законодавчою роботою у ВР, правда, без знання політустрою України; укріплюють нацбезпеку з мінохороною смертельних вакцин, особистою фармацією із постійними наріканнями на дефіцит коштів для дітей і хворих українців, але не на випадково «виграшні» багатомільйонні тендери для своїх синів.

Екс-журналістські та псевдопатріотичні цицьки вже не перший рік надійно прикривають та рятують від ляпів Гаранта, прямо називаючи його діамантом і канонізуючи вже за життя.

Але є і приємні виключення, які обтяжені та стидаються своєї первозданної природи, особливо після укладання лесбійського шлюбу в Нідерландах, їм, вочевидь, цицьки заважають, і не тільки в спілкуванні з апаратом АП.

Герой України, ПР-нардеп-мультимільйонер, 75-ти річний Вячеслав Богуслаєв – «золотой человек, который все о народе да о народе», вболіває за рідний колектив «Мотор-Січ», навіть в нічних московських клубах. Але спокійний, бо в нього на грудях 21-норічні цицечки, а його «достоинство» в надійних руках німфетки.

Вже давно помічено, що всіх нардепів (окрім педерастів), незалежно від фракційної партійності, поєднує єдиний і головний фактор нацбезпеки, який вони прискіпливо і з постійною наполегливістю розглядають та вивчають у ВР, причому у варіантах, варіаціях та способах їх використання – це... цицьки.

 

Регіонал Володимир Личук під час засідання ВР 03.07.12 розглядав відверті фото голої красуні (фото – Сensor.net.ua)

 

Нардеп-регіонал (76 років) Леонід Ісаєв під час засідання ВР 04.07.13 вивчав «Азбуку задоволення», «Секс по-східному» і «45 дивовижних фактів про секс» (фото – Сensor.net.ua)

 

Регіонали Микола Сорока та Олег Парасків під час засідання ВР 17.04.13 милувалися фотографіями дівчат (фото – Сensor.net.ua)

Ось в решті-решт і знайдено об’єднуючу ідею примирення Сходу з Заходом та вектор розвитку – не в Митний союз чи Європу, а – на цицьки!

Якщо опозиціонери не хочуть, не можуть чи їм не дають, то це ситуація не революційна, а, швидше за все, медична. Бо потребує консультацій не дорогих політтехнологів, а практикуючих сексопатологів. Не хочуть – нетрадиційні, не можуть – імпотенти, не дають – збоченцям і «ботанам».

Як збудити інтерес народу? Чому не «Встає Україна» на революцію?! Скажіть, який транспарант, банер, розтяжка викликає зацікавленість, фіксує невідривну увагу, легко і швидко транспортується, розгортається-ховається, є найзручнішим, багатофункціональним, і завжди при собі ?

Правильно. Це не біл-борди, а жива агітація, виклик нормам суспільної моралі, зброя проти святотатства, потужний креативний і заощадливий піар – цицьки.

Може гуртом просити феміністок – нехай вони очолюють колону протестантів, заголяють цицьки, і цим тараном будемо «брать почту,вокзал, телеграф» ?..

Мільйони українців, яких злочинна система змусила обробляти, виносити судна за іноземцями, стати повіями у європейських борделях, вже стали символами сплюндрованої і зґвалтованої України. Поругані гарні тіла Оксани Макар та Ірини Крашкової набагато чистіші від політично, морально та й фізично проституйованих чиновників-сутенерів, які зробили нас, як на колажах Сергія Коляди та в піснях Антіна Мухарського, м’ясом секс-туризму, привидами «Великої окружної », заручниками нееротичної і сплячої України.

Тому й стоять у керма, а вірніше біля корита держави, можновладці, випещені і рафіновані політичною системою соціальної несправедливості й бездуховності, породженні нашою байдужістю.

 

У можновладців жінки – лише «підтанцьовка у придуркуватих віночках» (фото – Дніпропетровської обласної ради)

Нехай вибачають мільйони жінок кандидату меднаук з багаторічним акушерсько-гінекологічним стажем за сарказм та гірку іронію, що раптом розбуркає сонного обивателя.

Жінки краще переносять стрес, біль, крововтрату і вже не раз на своїх плечах виносили суспільство із революцій та воєн.

Дасть Бог, врятують і нині!

Низький уклін Вам, українські Жінки. Ви найкращі!

P.S. Чоловіки, невже поховаємось за спідницями та цицьками?! Настає час кожному згадати свою армійську спеціалізацію і слова Лесі Українки:

«Брязне клинок об залізо кайданів, 

Піде луна по твердинях тиранів,

Стрінеться з брязкотом інших мечей, 

З гуком нових, не тюремних речей».

Костянтин Писаревський,

голова громадської організації

«Земля і Воля»

10007

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.