Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Происшествия


Громадян запрошують до суду на гучну справу проти фермера

11.06.2015 17:06:29

Наступне засідання у Жовтневому районному суді м. Дніпропетровська відбудеться о 14 годині 12 червня 2015 року. Мобілізація не часткова, а повна! Очікується гучна розв’язка!

ЗАХИСТИМО РУСЛАНА БУРДЕНЮКА!

ЗАХИСТИМО УКРАЇНУ!

Уродженець Криничанщини нині 39-річний Руслан Бурденюк до 2013 року був доволі успішним фермером, адже обробляв до півтисячі людських паїв і дав селянам надію на нормальне життя. Однак все закінчилося для нього 30 липня 2013 року. Близько сотні озброєних «тітушок» заполонили поля у Криничанському та Солонянському районах, які обробляв Бурденюк. А самого Руслана під дулом автомата невідомої особи було доставлено до… Жовтневого райвідділу міліції м. Дніпропетровська.

Після спілкування з міліціянтами він вистрибнув з другого поверху будівлі міліції і переламав ногу у декількох місцях і тепер є інвалідом, пересувається за допомогою милиць, а нога безповоротно загнивається. Того ж вечора, близько опівночі (!) суддя Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Башмаков Є. А. своєю ухвалою визначив для Бурденюка Р. В. запобіжний захід тримання під вартою. За цей час майно Бурденюка перекочувало до інших рук, селяни залишили без своєї надії на краще життя і нікому не потрібними.

Все це було вчинено під приводом того, що Бурденюка було оголошено в розшук, оскільки він переховувався від слідства. Але це виявилося страшною брехнею.

Коли у судовому засіданні адвокат Бурденюка став озвучувати інформацію про те, що міліцейська постанова про оголошення Руслана в розшук, на підставі якої і було щодо нього вчинено нечувану сваволю міліціянтами разом з «тітушками», від початку і до кінця сфальшована і почав наводити документальні докази цього, це викликало несамовиту лють з боку судді Ополинської І. Г., яка є колишнім співробітником органів прокуратури Донецької (!) області часів всевладдя Януковича - Пшонки, і разом з суддями Антонюком О. А. та Ткаченко Н. В. вони несамовито накинулися на адвоката. І тепер адвокат шукає захисту від … суддів.

Наступне засідання у Жовтневому районному суді м. Дніпропетровська відбудеться о 14 годині 12 червня 2015 року.

Мобілізація не часткова, а повна! Очікується гучна розв’язка!

Захистимо Руслана Бурденюка! Захистимо Україну! 

Олександр Зеркаль

3869

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.