Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Діяльність депутатів Дніпропетровської міської ради


Дніпропетровська міська рада засудила Геноцид вірменського народу

30.09.2015 12:50:31

«За» відповідне звернення до Президента України та Верховної ради України на 67 сесії Дніпропетровської міської ради проголосували всі присутні у залі депутати. Його розгляд ініціював депутат Едуард Багдасарян.

У зверненні міськради йдеться про те, що "…З 1915 року правлячим режимом в Османській імперії було розпочато масове знищення вірменського народу. Жертвами різанини, погромів, масових страт та депортацій упродовж 1915-1922 рр. стали більше 1.5 мільйона вірмен, більше 600 тисяч внаслідок переслідування і депортацій вимушені були залишити свою Батьківщину та розвіялися по всьому світу, і в тому числі знайшли порятунок в Україні"

На думку депутатів, для України, яка продемонструвала всьому світу відданість ідеалам свободи і демократії, визнання Геноциду вірмен важливо вже тому, що українці самі стали жертвою подібних злочинів при сталінському режимі».

"Підтверджуючи свою прихильність до міжнародної боротьби за запобігання геноцидів, відновлення прав народів, які зазнали геноцидів, та утвердження історичної справедливості, ми засуджуємо Геноцид вірмен та закликаємо Президента України, Верховну Раду України висловити свою солідарність з міжнародним співтовариством і визнати Геноцид вірменського народу в Османській імперії", - йдеться у зверненні.

2271

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.