Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Политика


У Нікопольській міській раді створено депутатську групу «Відродження»

30.06.2015 17:54:26

У Нікопольській міській раді створено депутатську групу «Відродження»

Про це стало відомо під час сесійного засідання 26 червня.

«Програма партії «Відродження» узгоджується з принципами, які об’єднали небайдужих до рідного міста депутатів. Відродження країни, відродження рідного міста, соціальний захист громадян – це головні питання, які потребують нашої  уваги, і саме ці питання є пріоритетними для партії «Відродження» і нашого депутатського об’єднання», - наголосив голова групи Валерій Кисельов.

Відомо, що у «Відродження» об’єднались 6 депутатів, чия професійна діяльність пов’язана з Нікопольським феросплавним заводом, і 4 депутати, які представляють інтереси інших груп городян.

«Ми уже бачимо тенденцію до розширення депутатської групи «Відродження», бо ідеологія нашої партії об’єднує людей з конструктивною позицією та чітким баченням того, як досягти позитивних змін», - підкреслив Валерій Кисельов.

Нагадаємо, що депутатську групу партії «Відродження» створено також у міській раді Дніпропетровська. Зараз вона налічує більше 20 депутатів.

Раніше головою Дніпропетровської обласної організації політичної партії «Відродження» став директор Нікопольського заводу феросплавів Володимир Куцін.

2227

Материал размещен на коммерческой основе.
Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.