Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Политика


Андрій Шипко вимагає від Верховної Ради прийняття законопроектів, що реально полегшать життя українців

18.09.2015 13:18:32

Припинити годувати народ обіцянками про покращення економіки у майбутньому та надати людям можливість нормально жити вже зараз закликав з трибуни парламенту депутатів та урядовців народний депутат України Андрій Шипко.

На його думку, сьогодні Верховна Рада витрачає безліч часу на вирішення другорядних – кадрових, питань, та не приділяє відповідної уваги розгляду Законопроектів, які необхідні людям та потребують негайного прийняття.

Так, ще навесні партія «Відродження» зареєструвала законопроекти № 2162 та № 2038 про здешевлення ліків та харчових продуктів відповідно та постанову про відтермінування підвищення тарифів ЖКГ, а влітку - законопроект № 2462-а про загальнообов'язкове соціальне медичне страхування, але всі вони і досі чекають своєї черги…

«Ось які закони треба приймати!» - підкреслив Андрій Шипко.

Окрім того, нардеп в чергове наголосив на тому, що прожитковий мінімум українця залишається нижчим, ніж у найбідніших країнах Африки, а його досить непомітне зростання аж ніяк не впливає на загальну ситуацію в країні.

Статистика вперто каже про те, що тільки за перше півріччя цього року індекс інфляції становив 139%! Продукти харчування подорожчали на 35%. Тарифи на житло, воду, електроенергію, газ - зросли у рази. Ліки, медичні товари та обладнання подорожчали на 32%.

 

2106

Материал размещен на коммерческой основе.
Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.