Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Общество


У школі №73 відзначили День захисника України

14.10.2015 04:43:29

До дітей завітали бійці з АТО.

13 жовтня 2015 року в СЗШ №73 Жовтневого району м. Дніпропетровська відбулася урочиста зустріч педагогічного й учнівського колективів СЗШ №73 та НВК №66 із мужніми захисниками України-бійцями АТО з нагоди Дня захисника України:

Справжнім сюрпризом для учнів стало те, що серед гостей був і випускник нашої школи, кіборг з позивним «Поліглот» - Михайло Кучеренко. Тепер Михайло відомий не тільки в певних колах, а й став прикладом мужності й відваги, героїзму й водночас інтелекту, щирості для підростаючого покоління.

У шкільній музейній кімнаті імені Т.Г.Шевченка Михайло Юрійович провів урок мужності для учнів 5-Б класу:

Діти із захопленням, затамувавши подих, спілкувалися з кіборгом. Педагогічний колектив школи гордий за нього й щиро вдячний за мирне небо над головою, за спокійний сон й веселий дитячий сміх. Незабаром після зустрічі Михайло разом із побратимами знову відправився в зону АТО.

Зворушливий момент прощання п’ятикласників з охоронцями дитячих сердець і спокою: щирі посмішки, побажання якнайшвидше перемогти ворога, повернутися живими й неушкодженими, вітальні листівки й малюнки, непідробні дитячі сльози…

 

Окрім Михайла навчальний заклад відвідали і бійці полку «Дніпро-1» спецпідрозділу «Сармат» (командир Олександр Олександрович з позивним «Сігурд») та 93 ОМБР 2 зводу 4 роти 2 батальйону (командир зводу Василь з позивним «Тандем»):

 

Прекрасні, мужні хлопці: Валерій Колот, Юрій з позивним «Йовік», Андрій з позивним «Крим», «Партос»-розвідник 2 батальйону:

Спочатку бійці взяли участь у ролі суддів у військово-спортивному конкурсі для учнів початкової школи «Посвята в козачата»:

Потім виступили з промовою перед учнівством середньої ланки та педагогічним колективом школи

Провели прес-конференцію у музейній кімнаті імені Т.Г. Шевченка:

Уроки мужності для учнів 8-Б та 10 класів:

 

 

Відвідали шкільний музей воїнів-інтернаціоналістів та героїв АТО, шкільну фотовиставку «Герої не вмирають»:

Тепла атмосфера зустрічі, відверта розмова воїнів та учнів, спогади про дитячі роки захисників, автограф- та фотосесія для всіх бажаючих сприяли позитивній налаштованості всіх учасників заходу з нагоди Дня захисника України, подальшій роботі педколективу школи з національно-патріотичного виховання молоді.

 

5216

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.