Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Политика


Гарна позиція апостолівської влади

28.03.2016 13:12:10

Про класичну схему нівелювання адміністративного протоколу за корупційне правопорушення.

Президенту України
Голові Вищої Ради юстиції України
Генеральному прокурору України
Міністру Внутрішніх справ України

В порядку, передбаченому Законом України «Про звернення громадян», звертаємось до Вас та звертаємо Вашу увагу до ганебного випадку який мав місце на території Апостолівського району Дніпропетровської області та просимо невідкладно прийняти рішення в межах Ваших повноважень.

10 березня 2016 року працівниками СБУ було складено адміністративний протокол за корупційне правопорушення відносно голови Апостолівської районної ради, голови районної організації Політичної партії Блоку Петра Порошенко «Солідарність» Мудрого Віктора Олексійовича.

Попри задекларовані державою гасла боротьби з корупцією, гр. Мудрий В.О. не те, що не відсторонений від посади, а й до цього часу вживає всі свої зв’язки та владні повноваження для того, щоб уникнути відповідальності, щоб сплинув 3-місячний термін притягнення до відповідальності.

До цього часу не проведене жодного засідання суду, постійно переносятся безпідставно дати засідань: то через завантаженість суду, то через хворобу, то через відрядження. Це класична схема уникнення від відповідальності.

Жодному правоохоронцю в Апостолівському районі немає до цього ганебного випадку діла!

Дуже гарна позиція зайнята прокуратурою району, поліцією, районною державною адміністрацією, міською владою: не заважайте нам, не дошкуляйте нам, дайте нам спокійно грати в гральні автомати, добувати корисні копалини, збирати металобрухт, вживати наркотичні засоби, реалізовувати підроблені підакцизні товари, виготовляти та збувати пально-мастильні матеріали, дерибанити землю селян, – при цьому не вносячи матеріалів до ЄРДР, навіть після публікацій в ЗМІ, – проводити незаконну торгівлю на ринках, приховувати реальну виручку від проведення операцій по торгівлі в усіх практично торгових об’єктах, аптеках Апостолівського району, особливо в торгових комплексах депутата обласної Ради Доценко Л.С., яка своєю діяльністю намагається стати меценатом, при цьому безсовісно обкрадаючи жителів району та і держави в цілому. Докази цьому злодійству – видача покупцям нефіскальних чеків, наймані працівники – всі ФОП, – це не ухилення від сплати податків? Це при тому, що депутат Доценко теж від провладної партії – БПП, та дуже переймається проблемою голови районної ради – її ставленика Мудрого В.О.

Але ж де законність, де право, «закон один для всіх»? В Апостолівському районі цього не існує вже давно. А між тим держава прямує до Європи.

Люди, схаменіться! Там де не працює Закон – працюють ВИЛА. Час не за горами.

Депутати Апостолівської міської ради Михайло Лукомець, Віталій Бойко,
депутат Апостолівської райради Сергій Щербина
3914

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.