Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Политика


Средства и методы «вилкуловской» СБУ

11.04.2016 17:43:29
Источник: Ord-ua.com

Обобщенная информация, подготовленная честными офицерами Службы.

Узагальнена інформація щодо злочинних схем керівництва відділу в місті Кривому Розі Управління СБУ у Дніпропетровській області:

Учасники злочинного угруповання:

  1.          Поздняков Володимир Миколайович, полковник, начальник відділу в м. Кривому Розі у період подій Революції Гідності. Станом на теперішній час отримав підвищення – займає посаду начальника головного відділу УСБУ у Дніпропетровській області.
  2.          Булавка Андрій Миколайович, полковник, заступник начальника відділу в м. Кривому Розі УСБУ у Дніпропетровській області.
  3.          Хмара Дмитро Миколайович, підполковник, начальник сектору (захист національної державності) відділу в м. Кривому Розі.
  4.          Кравчук Микола Феодосійович, підполковник, начальник сектору (економіка та боротьба з корупцією) відділу в м. Кривому Розі.

Вступ

Кривий Ріг – одне з найбільших міст України. «Сталеве серце» України, місто – промисловий гігант.

У Кривому Розі сконцентровані найбільші підприємства гірничо-видобувної та металургійної галузей, такі як: ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», «Криворізький залізорудний комбінат», ПАТ «Євраз Суха Балка», ПАТ «Північний ГЗК», ПАТ «Центральний ГЗК». ПАТ «Південний ПІК». ПАТ «Ініулецькнй ГЗК», машинобудівні та хімічні підприємства. Більшість підприємств розподілені між такими олігархічними групами: Приват (Коломойськнй), СКМ (Ахметов), Євраз (Абрамович).

У період злочинного режиму Януковича органи виконавчої влади, місцевого самоврядування, контролюючі та правоохоронні органи входили у чітко розподілену корупційну структуровану систему, керовану так званою «сім’єю» Януковича. Одну з ключових ролей у вказаній схемі займав і Криворізький відділ СБУ. На керівні посади призначались особи, які повинні були виконувати функцію охорони бізнесових інтересів олігархічних структур та, в першу чергу, структур Р.Ахметова. З метою забезпечення вказаного завдання партії та виконання їх прямих вказівок, керівництвом відділу була налагоджена взаємодія з депутатами від Партії регіонів – Вілкулом О.Ю., Павловим К.Г., Гальченком А.В., Колесніковим, а також з міським головою Кривого Рогу – Вілкулом Ю.Г.

Всі вказані особи протягом багатьох років грабують країну, підтримують та примножують корупцію. Про це детальніше...

Революція Гідності

Під час кривавих подій, що відбувались у серці нашої країни (листопад 2013 – лютий 2014) вищевказаними псевдоофіцерами віддавались завідомо злочинні накази, направлені на локалізацію, дискредитацію та недопущення революційних подій.

Так, у вказаний період Поздняков поставив завдання оперативному складу відділу, з його слів, особисто від Президента та колишнього голови Служби Якименка втримати Кривий Ріг будь-якими силами, не допустити хвилі громадської активності. Багато офіцерів відмовились виконувати наказ.

У вказаний період Булавка, Хмара та Кравчук, особисто, почали здійснювати провокаційні дії з недопущення виїзду представників ГО «Євромайдан Кривий Ріг» до м.Київ для участі у Народній Революції на Майдані Незалежності та вул. Грушевського. З цією метою Хмара та Кравчук неодноразово напередодні виїзду до м.Київ активістки та одного з лідерів Криворізького Євромайдану Туровської І.Л. пробивали колеса її особистого автомобілю, а також пошкоджували вхідні двері гаражу, де знаходився її автомобіль.

Хмарою та Кравчуком неодноразово були здійснені заходи з блокування виїзду інших активістів шляхом перекриття вантажним транспортом виїзду з приватного помешкання активістів, ініціювання фальшивих евакуацій з приводу витоку природного газу в багатоквартирних будинках та інші дії. Частина офіцерів СБУ Криворізького відділу відмовлялись виконувати подібні накази, однак Поздняков і Булавка наголошували (цитата): «Гуцульських бомжей с Майдана нужно запереть по камерам и стабилизировать режим. Нельзя и близько подпускать их к Кривому Рогу».

У вказаний період часу Поздняков і Булавка цілими днями знаходились у Криворізькій міськраді та проводили наради з Вілкулом та Маляренком С.А., який на той момент займав посаду секретаря міськради. (! Після незаконного обрання Вілкула мером Кривого Рогу, Маляренко С.А. знов призначений на вказану посаду). Після таких нарад Поздняков і Булавка скликали оперативний склад у актовій залі відділу іноді по 3-5 раз на день, і оголошували прийняті рішення.

Зокрема, ставились такі задачі:

1) пошук у спортивних клубах, у пейнтбольних спільнотах, у мережі Інтернет молодиків з числа «антимайдановців»;

2) пошкодження електронної системи продажу квитків на вокзалах «Кривий Ріг – Головний» та «Рокувата», сприяння виїзду до м.Київ вищевказаних молодиків «тітушок»;

4) озброєння «тітушок» засобами ураження;

5) встановлення контактів з особами з кримінального середовища, т.зв. авторитетами, з метою залучення активу діючих ОЗУ(організованих злочинних угруповань – ред.) до розгону активістів та завдання останнім погроз і фізичної шкоди.

В січні-лютому 2014 Поздняковим та Булавкою приймаються рішення щодо оборони будівлі відділу від мешканців міста, патріотично свідомих громадян. З цією метою, із задіянням спеціальної будівельної техніки, перед входом були виставлені бетонні блоки, що унеможливлювали прохід до будівлі. Булавкою було організовано 3 КАМАЗи з мішками, наповненими піском. За наказом Позднякова і Булавки оперативний склад відділу декілька днів закладали вказаними мішками всі вікна 1-го і 2-го поверхів та всі двері відділу. На даху будівлі була обладнана вогнева позиція. Хмара і Кравчук, за командою Позднякова, отримали в Криворізькому міському управлінні МВС 4 помповика типу Hatsan, на руки співробітникам відділу була видана табельна зброя.

19 лютого 2014 року у актовому залі відділу Поздняковим і Булавкою був оголошений збір особового складу. Під час збору Поздняков оголосив, що головою СБУ Якименком оголошено про початок Антитерористичної операції в Україні. Довів до відома, що екстремістами, радикалами і вандалами у різних областях України захоплюються адміністративні будівлі органів влади та силових структур. Доповів, що націоналістами захоплена велика кількість зброї, можливі збройні напади та теракти.

Булавка провів інструктаж щодо користування помповою рушницею, а також поінструктував, як пошкодити табельний ПМ у разі потрапляння у полон радикалам.

Поздняков сказав, що головне завдання – протримати відділ близько 2 годин, поки з Управління м. Дніпропетровська не доїдуть бійці спецпідрозділу «Альфа». Після цього Поздняковим і Булавкою було доведено схему оборони будівлі, розділені сектори оборони між підрозділами Хмари і Кравчука. Поздняков всім присутнім офіцерам надав усний дозвіл на використання табельної зброї та відкриття вогню на ураження..

АТО

Після початку АТО на Сході України та російської військової агресії країна потребувала ГІДНИХ офіцерів з військовою освітою. Однак, маючи спеціалізовану освіту, криворізькі псевдоофіцери СБУ поховались у кабінетах. Поздняков – ліцеїст (Криворізький військовий ліцей), кадровий військовий СБУ. Булавка – кадровий військовий, має досвід військової служби у ЗС України (17 окрема танкова бригада). Кравчук – кадровий військовий, закінчив вищий військовий навчальний заклад ЗС України, розвідник. Поздняков та Булавка жодного (!!!) разу за період проведення АТО не виїжджали навіть близько до зони її проведення. Однак, за період проведення АТО отримали підвищення. Булавка у званні – став полковником. Поздняков у посаді – став начальником головного відділу.

Кравчук спільно з Хмарою виїжджали до м.Маріуполь на 2 дні, за що одні з перших в обласному Управлінні отримали статус учасника бойових дій, чим хизуються до сьогоднішнього дня.

Багато офіцерів криворізького відділу СБУ виїжджали для виконання особливих завдань до зони проведення АТО. Одного з офіцерів перед виїздом, прилюдно, Поздняков, насміхаючись, спитав (цитата): «На х.. оно тебе надо? Пусть те бандеры, которые войну затеяли, там воюют. Пусть гибнут майданутые за свою Украину».

Корупційна складова

Поздняков

Володіє автотранспортним засобом WW-Туарег та Тойота-камрі, мешкає в елітній квартирі по вул.Сіволапа. Більшість представників правоохоронної системи міста знають, що вказана особа є негласним головним охоронцем фінансової стабільності брудних грошових потоків Ахметова та родини Вілкулів.

Перебуваючи на посаді керівника відділу, організував чітко структуровану систему відкатів та кришування бізнесу, т.зв. «хабарницьку ієрархію». Всі нижче перелічені корупційні блоки Булавки, Хмари і Кравчука напряму зводяться до Позднякова.

Головний напрямок Позднякова – організація невтручання власних оперативних співробітників відділу та працівників контролюючих органів у діяльність гірничозбагачувальних комбінатів міста. Так, підприємства ПівнГЗК, ЦентрГЗК та ІнГЗК (входять до ТОВ «Метінвест Холдинг», СКМ Р. Ахметова) здійснюють свою діяльність, пов’язану з розробкою і видобутком надр (залізна руда).

Відповідальними співробітниками відділу в місті Кривому Розі Управління СБУ у Дніпропетровській області неодноразово протягом останніх 5 років збирались узагальнені матеріали щодо грубих порушень вказаними ГЗК вимог земельного, екологічного законодавства та законодавства про надра, забруднення земель, самозахват територій, порушення правил користування надрами, несплата земельного податку, забруднення навколишнього природного середовища, інш. Співробітниками відділу отримувались документальні матеріали щодо масштабних схем ухилення від сплати податків підприємствами Ахметова. Однак, Поздняковим віддавалась команда співробітникам щодо невтручання у вказані проблеми.

Так, за період керування Позднякова та його підданих псевдоофіцерів жодного (!!!) матеріалу щодо резонансних порушень реалізовано не було. За вказане невтручання Поздняков отримував щомісячно грошову винагороду у розмірі 150 тис грн. на так званий «фонд допомоги офіцерам «Патріот» від Іщенка Миколи Івановича (директор гірничодобувного дивізіону СКМ).

Ще один напрямок Позднякова – митниця. Митний пост «Кривий Ріг» – один з найбільших підрозділів Дніпропетровської митниці. Через МП «Кривий Ріг» оформлюються вантажі з металевим прокатом, концентратом, аглорудою, вугіллям, інш. Обсяги надходжень – мільярдні.

Протягом правління Позднякова, на митному посту «Кривий Ріг» звільнили 3-х керівників з подачі Позднякова. Навіть не звільнили, а підставили шляхом провокації хабара. Дукат М.М., Штепа Ю.В., Прохода К.В. – керівники Криворізької митниці, які повніші були щомісячно виплачувати Позднякову 13-20 тис у.о. за покриття з його боку злочинних схем. Гроші Поздняков отримував готівкою через брокера Сосіка А.Д.

Коли вищевказані керівники митниці відмовлялись платити або висловлювали власну думку, всупереч Позднякову, їх одразу «приймали» на хабарі. Останній керівник митниці Кучерук В.П. був незгодний із вимогою заплатити 25 тис грн. Позднякову за незаконне розмитнення літаків в аеропорту, після чого одразу був звільнений з органів митниці «за власним бажанням».

Позднякову підконтрольна фірма, яка є монополістом надання брокерських послуг у зоні діяльності митниці – ТОВ «Метенергомаш».

Наступний напрямок злочинної діяльності: отримання коштів від ОЗУ «Макара», яке спеціалізується на викраденні у великих розмірах металопрокату, дизельного палива та іншої продукції з ПАТ «АМКР» («АрселорМіттал Кривий Ріг» – ред.).

В мережі Інтернет розповсюджено величезну кількість інформаційних матеріалів щодо ОЗУ «Сквозняка» та ОЗУ «Макара». Більшість відомостей щодо схем мають високий ступінь достовірності. Один раз на місяць Поздняков проводить зустріч з одним з лідерів ОЗУ та отримує грошові кошти за невтручання у протиправну діяльність у розмірі близько 500 тисяч грн. Сума іноді буває від 100 до 300 тис грн. і більше. Оперативний співробітник, який є куратором протиправних схем на заводі – Плохий І.В.

Наступний напрямок Позднякова (спільно з Вілкулом) – монополізація ринку надання комунальних послуг. У 750-тисячному місті надання комунальних послуг знаходиться у вкрай поганому стані.

Вілкулом для Позднякова була розроблена програма ліквідації ЖЕКів та ініційовано створення приватних підприємств з благоустрою. Поздняковим на близького родича було оформлено найбільше приватне підприємство міста у сфері надання житлово-експлуатаційних послуг – ТОВ «Дивобуд». Мешканці міста не мають альтернативи та вимушені щомісячно сплачувати вказаному підприємству штучно сформовані завищені тарифні платежі, не отримуючи при цьому гідних послуг. Понад 200 скарг на діяльність вказаного підприємства знаходиться у прокуратурах міста, однак всі вони лишаються без розгляду.

Щомісячний обсяг – понад 300 тис.грн. Отримані кошти Поздняковим виводяться у тіньовий обіг, конвертуються у готівку через домовленості з конвертаційними центрами Дніпропетровська.

У кінці 2015 року Управлінням ВБ СБУ була реалізована інформація щодо вимагання неправомірної вигоди з мешканців м. Дніпропетровськ групою співробітників головного відділу, начальником якої на той час був і лишається Поздняков, 75 тис у.о., за непритягненя до кримінальної відповідальності. Всі співробітники діяли за попередньою змовою і за безпосереднім керівництвом Позднякова. Одному зі співробітників оголошено підозру у вчиненні злочину та усунуто від роботи. Поздняков залишився на місці, набравшись ще більшої впевненості у власній недоторканності.

За даними співробітників Управління внутрішньої безпеки. Поздняков частину незаконно отриманих грошових коштів від власних злочинних схем передає одному з високих керівників Служби. Зустрічі відбуваються 1 раз на місяць у м. Києві.

Булавка

Володіє автотранспортним засобом WW-Туарег (2016 р.в.) та Міцуб.АFХ, мешкає в елітній квартирі по вул. Пришвіна, будує власний будинок. У вказаному будинку по вул. Пришвіна мешкають найбагатші люди Кривого Рогу.

Дружина – засновник ТОВ «Volkswagen Центр Кривий Ріг».

Булавка вважається правою рукою Позднякова у всіх корупційних питаннях. Головний напрямок Булавки – ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», колишнє ДП КГМК «Криворіжсталь». Булавка налаштував відкатну систему з більшості підрядних робіт, що відбуваються на заводі.

Так, за домовленістю з керівництвом департаменту з безпеки (Тімурхан) та керівництвом тендерного комітету (А.Тараненко, О.Красовський) створили такі умови для підрядних структур, що останні зобов'язані 3% від суми виконуваних робіт щомісячно готівкою сплачувати Булавці за невтручання. Серед підрядчиків, які вже протягом тривалого часу систематично сплачують Булавці, з вірогідністю 100%, відомі: ТОВ «Кривбасметалстіл», ТОВ «Інваріант», ТОВ «Інкорпорація», ТОВ «Криворіжспецремонт», ПрАТ «Криворізька будівельна компанія», ТОВ «Кранмонтажсервіс», ТОВ Торговий дім «ПРМЗ» та інші.

Більшість підрядних робіт віддається вказаним комерційним структурам. Обсяги надходжень Булавці готівкою – близько 1,3-1,5 млн грн. щомісячно. Кошти передаються через довірену особу Булавки – Греська Валерія Володимировича (у минулому – депутат міськради від ПР. Станом на теперішній час – депутат міськради від Опоблоку).

У 2015 році співробітниками відділу викрито схему фінансування терористичної діяльності т.зв. «ЛНР» з боку металотрейдерів міста Кривого Рогу.

Зокрема, підприємством ТОВ «Валкос Груп» здійснювалась закупівля брухту чорних металів вагонними нормами з території, тимчасово не підконтрольній Україні. У подальшому металобрухт поставлявся на АМКР, а отримані гроші перевозились готівкою на тимчасово окуповану територію. Забезпечення перевезень здійснювалось ПП Сухоцьким П.В.

У ході ініційованих обшуків у рамках кримінального провадження за ст.258-5 (Булавка особисто приймав участь) жодного речового доказу знайдено не було. Досудове розслідування призупинено.

За отриманими та підтвердженими даними, схема продовжує працювати, за що Булавка отримує щомісячно 12 тисяч у.о. Сухоцький П.В. – один з найбагатших осіб у Кривому Розі. Є найкращим товаришем рідного брата Позднякова – Дмитра.

Ще один напрямок злочинної діяльності Булавки – кришування наркоторгівлі спільно з перевертнями поліції. Так, достеменно відомо, що Кривий Ріг є найбільшим містом України за обсягами оборотних коштів у сфері наркоторгівлі. Всю наркоторгівлю міста контролює єдине ОЗУ – «Кандибівські», а це: торгівля маріхуаною, опіумом екстракційним, метамфітаміном, ЛСД та героїном. Вказане угруповання найбільше у Кривому Розі, має чітку ієрархію, розподілення функцій та озброєння. Лідером угруповання є Кандиба В. (щодо вказаного ОЗУ в Інтернеті мається велика кількість матеріалів).

Кандиба з Булавкою мають давні дружні відносини та публічно цього не приховують. Дружина Булавки Ольга з Кандибою є однокласниками. Товаришують, проводять разом вільний час. Розподілення грошових потоків відбувається наступним чином: 40 відсотків від наркоторгівлі щомісячно передається силовому блоку.

Працівники поліції (Снісаренко, Кушнір) отримують кошти готівкою від «кандибівських». Рівно половину забирає у них щомісячно Хмара, за дорученням Булавки. Зустрічі відбуваються з дотриманням вимог конспірації, у кафе «Джеронімо» на площі Визволення. Кожного разу сума приблизно однакова, близько 1 млн грн., з яких передаються на СБУ – 300 тисяч.

Протягом знаходження Булавки на посаді жодного (!!!) матеріалу за напрямком протидії наркобізнесу відділом в м. Кривому Розі реалізовано не було.

За результатами проведених заходів встановлено, то Булавка є постійним користувачем Інтернет-ресурсів з дитячою порнографією у віковій категорії 11-14 років.

Хмара

Є найприближенішою особою до Позднякова і Булавки. Найскладніша особа відділу за особистими якостями. Амбіційний, зухвалий, зверхньо ставиться до оперативного складу, зневажливий до інших. Володіє автотранспортним засобом WW-Туарег.

Здебільшого Хмара є виконавцем «особливих» доручень керівництва. Однак, йому належать і власні напрямки. Перший напрямок – ДП «Кривбасшахтозакриття». Директор підприємства Бєлік В.П. є кращим другом і товаришем Хмари. Підприємство оригінальне у виробничому сенсі. Воно здійснює відкачування, транспортування та очищення шахтних вод зі всіх підприємств «підземного» Кривбасу. Фінансується за рахунок держбюджету та має комерційні рахунки, госпрозрахункові рахунки з гірничовидобувними підприємствами.

Виконання підрядних робіт на «Кривбасшахтозакриття» – надприбуткова справа. До виконання робіт допускаються лише ті комерційні структури, які Бєліку надає Хмара. Кількість коштів, що сплачує «Кривбасшахтозакриття» вказаним структурам – близько 30 млн грн. на рік. Всі контролюючі структури міста знають, що зазначене підприємство є «недоторканим».

Наступний напрямок Хмари – ДП «СхідГЗК» (м.Жовті Води). Через особу на ім'я Руслан, Хмара налагодив схему постачання недоброякісного дизельного палива та бензину, які попередньо викрадаються на ГЗК Кривого Рогу. Забезпечення викрадення відбувається через наближену до Хмари особу, кримінального авторитета – Москальченка Валерія – «Москаля». Зустрічі відбуваються у кафе «Джеронімо» 1 раз на тиждень. Окрім цього, пальне отримується шляхом переробки викрадених нафтопродуктів на незаконній нафтоперероблювальній станції, діяльність якої покривається Хмарю. Станція оформлена та ТОВ «Формаліт» та знаходиться у промисловій зоні по вул. Домобудівній. Власниками вказаного виробництва є особа на прізвище Розенталь О.В. та представники ОЗУ «кандибівських».

Ще один напрямок Хмари – кураторство ПАТ «КЗРК» (Криворізький залізорудний комбінат – ред.) та ПАТ «ЄвразСуха Балка». Це гірничі підприємства з підземним видобутком аглоруди. Хмара встановив особисті дружні відносини з керівниками з безпеки вказаних підприємств: КЗРК – Перепелиця, ЄСБ – Глуханчук. Через вказаних керівників з безпеки Хмара впливає на процеси поставок тмц (товарно-матеріальних цінностей – ред.) на підприємства. Зокрема, ним особисто лобіюються постачальники по таких позиціях: рудстійка, бурові коронки, анкерні кріплення. Кожен постачальник від 3 до 5% сплачує Хмарі готівкою із загальної суми поставки.

Кравчук

Найкращий друг Хмари. Володіє автотранспортним засобом «Міцуб.Аутлендер» та «Хонда СRV». Вказаній особі Поздняков і Булавка наділили керування корупційними схемами у сфері агропромислового комплексу Криворізького, Апостолівського, Софіївського та Широківського районів. Немає жодного ФСГ (фермерське селянське господарство – ред.) на території вказаних районів, які б не зустрічались з Кравчуком.

Будучи особою з незначним інтелектуальним розвитком та низьким рівнем професійних вмінь, Кравчук зустрічався напряму з фермерами та «назначав» суму виплати, яку потрібно здійснити кожному після збирання врожаю. У разі незгоди, через власні позиції у контролюючих органах та органах місцевого самоврядування, Кравчуком створюються штучні перешкоди ведення бізнесу. Одне з підприємств заплатило у вересні 2015 року Кравчуку готівкою 180 тис. грн. За словами одного з керівників вказаного підприємства Криворізького району, назва якого не називається за проханням власників, така ж сума була передана Кравчуку ще 6-ма сільськогосподарськими підприємствами.

Наступний напрямок Кравчука – крадіжка державного майна. Кравчук протягом останніх декількох років багато матеріалу збирав відносно ДП «Кривбаспромводопостачання».

Основна мета – залякування керівництва та отримання необхідних відомостей у комерційних цілях. Протягом декількох років Кравчуком ініціюється ціла черга шалених перевірок підприємства: держнаглядохоронпраці, екологи, санстанція та, навіть, Управління СБУ – з питань ведення таємного діловодства та обробки інформації з обмеженим доступом. За результатами вказаних перевірок керівництво підприємства пішло все ж таки на певне співробітництво з Кравчуком. Останній отримав всі карти та план-схеми розміщення трубних підземних зрошувальних систем на територіях вищевказаних районів. Та передав їх представникам криміналітету, крадіям.

І розпочалось масове викопування та продаж труб чавунних і сталевих, які не використовуються у виробництві. І вдень, і вночі по районам їздили вантажівки, трактори, екскаватори. З часом Кравчука на районах стали називати «трубний король». Жодна тонна трубної продукції не вивозилась без дозволу Кравчука. Обсяги реалізації – мільйонні. Наймасштабніші були у Апостолівському районі Дніпропетровської області.

Кравчук спільно з Хмарою вступили у злочинну змову з колишнім керівником Апостолівського РВ МВС – Кобець Василем Григоровичем та примушували місцевого «авторитета» Середина В'ячеслава Анатолійовича сплачувати по 1 тис. у.о. в день.

Станом на теперішній час із-за безлічі погроз у свою адресу, у т.ч. від Хмари і Кравчука, Середин В.А. вимушений переховуватись.

Окрім цього, Кравчуком кришуються точки з прийому металобрухту ТОВ «Прадо», зали гральних автоматів у районах, продаж неліцензованого алкоголю і тютюну. Суми незаконних прибутків від такої «діяльності» у десятки разів менші, ніж від крадіжок труб.

Політичні переслідування

На теперішній час перед керівництвом Криворізького відділу поставлене єдине, головне завдання – забезпечення перемоги на виборах мера міста 27.03.16 діючого мера Вілкула. З цією метою, вищевказаними особами здійснюються неправомірні, неконституційні заходи з політичного переслідування опонентів Вілкула.

Булавка, Хмара і Кравчук особисто здійснюють збір і аналіз інформації щодо С.Семенченка та передають її так званій команді Вілкула. Всі мобільні телефони Семенченка стоять на прослуховуванні. Також на прослуховуванні знаходяться телефони осіб з числа оточення Семенченка – Шевченко Євген Сергійович, Петрушвілі Тенгіз Курамович, Звіяд Цулукідзе, Вано Надірадзе. За автомобілями, на яких їздить Семенченко, здійснюється цілодобове відео-спостереження – Опель Віваро АА 6267 НН. Міцубісі Паджеро АТ9499АХ. У номерах готелю «Дружба», де зупиняється Семенченко, здійснюється аудіо- і відеоспостереження.

Всі активісти Кривого Рогу – А. Кравченко, І. Туровська, І. Іванченко, М. Колесник знаходяться під постійним контролем Хмари і Булавки. Проводиться постійний збір компроматів, а також відомостей про адміністративні або кримінальні вчинки, з метою створення підстави і дискредитації останніх.

Також здійснюється прослуховування телефонів Володимира Парасюка та осіб з його оточення (Бойко Ірина, сестра, Олександр, інш.). На контролі всі приїзди та контакти у м. Дніпропетровську та Кривому Розі.

Всі вищевказані псевдоофіцери СБУ повинні постати перед законом.

Всі вищевказані псевдоофіцери СБУ повинні понести відповідальність.

Допоки будуть при посадах послідовники Януковича та прихвосні Вілкула, Кривий Ріг буде лишатись найкорумпованішим містом, а питання демократії, свободи, волі і справедливості будуть покриватись грошима, а народ – пригноблюватись.

З нами Віра!
З нами Надія!
З нами Бог!
Слава Україні!
Героям Слава!
19347

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.