Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Политика


За рахунок платників податків

01.07.2016 11:24:47

Відверті роздуми про життя апостолівчан в умовах гарантування прав та свобод нині діючою «командою нашого міста».

Незважаючи на гучні заяви влади про реформи в усіх галузях економіки та суспільного життя, доводиться констатувати, що життя змінюється саме в підвищенні комунальних платежів, щоденній інфляції, скороченні робочих місць, непомірних цінах на ліки... А далі що?Такої ганебної ситуації, мабуть, не було ніколи ще за часів Незалежності України. Але на мою думку це не тільки «заслуги» центральної влади, але й «шалені успіхи» влади на місцях.

Уявіть собі: куди ще можна звертатися в даній державі, якщо на протязі 14-ти днів з моменту набрання чинності рішення суду про притягнення до відповідальності за корупційні дії голови Апостолівської районної ради Мудрого В.О. (на фото анонса – ред.), останній перебуває на посаді, підписуючи розпорядчі документи та керуючи районом?

У нас що, дефіцит кадрів?

Але ж попереджали, коли «протягували» його на посаду, що окрім ганьби для району від цього лідера «БПП» ждати нічого, так як і від його татуся.

До цих пір не бачать правоохоронці як «вельмишановна сім’я Мудрих» відкрито вкрала у жителів району телерадіокомпанію та змонтували в центрі житлового масиву телевежу.

Панове правоохоронці! Представники органів виконавчої влади! Зважаючи на все це, можливо, ви скажете народу: «А хто ж буде наглядати за законністю в районі, якщо в Законі України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 5 п. 7, чітко зазначено, що з моменту набуття чинності рішення суду особа, яка притягнута до відповідальності за корупцію, достроково, без рішення сесії позбавляється статусу депутата. Відповідно, і посади голови районної ради.

Рішення суду щодо коррупційності Мудрого В.О. набуло чинності 15 червня 2016 року. І що ви думаєте: Мудрий, як був на посаді, так і працює.

Немає до цього діла ні облраді, ні «БПП», лідером якої в районі є його батько Мудрий В.О., ні райдержадміністрації, ні депутатам облради, райради, і тим паче – прокуратурі та міліції. Сором! А зарплатню, до речі, всі справно отримуєте – за рахунок платників податків.

На мою думку, вихід простий: або відмовляємось від зарплатні, або – від посад.

До речі, як може виконати добросовісно свої обов’язки знов призначений прокурор району Свиридюк, який є членом групи осіб, які приклали свого часу руки до розкрадання земель в Апостолівському районі та з подачі горе-прокурора Свиридюка уникли кримінальної відповідальності?!

Пам’ятаєте рішення суду Апостолове,суддя Чумак Т.А від 10 лютого 2016 року по КП «Апостоловеагрокомплекс», дітища колишнього голови райради Савченко А.В., який відхрещується цього КП як святий від спасителя?

Сумно. Надії, пов’язані у народу з Революцією Гідності, в’януть на очах. Немає сенсу взагалі звертатися в провладні кабінети. Ці зухвальці ніколи не зрозуміють простих людей. Їм жити добре в своїй вибудуваній країні за рахунок обкрадених та одурманених людей. 

Микола Явір

3452

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.