Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Происшествия


Що охороняє в Кривому Розі екс-міліціонер-«перевертень»?

17.08.2016 21:18:28

Екс-підполковник міліції Кобець В.Г. влаштувався за контрактом старшим лейтенантом ЗСУ на «тепле місце».

«Відповідно до наказу Міністра оборони України (по особовому складу) від 30.05.2016 р. №478 громадянин Кобець В.Г. прийнятий на військову службу за контрактом по офіцерському складу та призначений на посаду командира взводу охорони і оборони військової частини А1823.

Наказом командира військової частини (по стройовій часті) від 13.06.2016р. приказ №122 старший лейтенант Кобець В.Г. зарахований до списку військової частини А1823», – відповів на запит редакції газети «Лица» т.в.о. начальника Головного управління персоналу – заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України генерал-майор Володимир Талалай.

Тим часом в Кривому Розі наразі розглядаються дві кримінальні справи проти підлеглих екс-начальника Апостолівського райвідділу міліції екс-підполковника міліції Кобеця В.Г.

Суть першої справи полягає в тому, що десять ментів займалися незаконним затриманням, побиттям, катуванням, підробкою документів, фальсифікацією справ.

Суть другої – Європейський суд з прав людини в рішенні «Чопенко (Chopenko) проти України» визнав факт порушення процедури затримання в Апостолівському РОВД і присудив довічно засудженому 3.000 євро компенсації моральної шкоди. Підлеглі Кобеця В.Г., як визнав Євросуд, «ограничили доступ к задержанному лицу адвоката во время первых допросов, и использовали его признательные показания в качестве основы для дальнейшего его осуждения». В результаті, вирок Чопенку Верховний суд України відмінив та спрямував справу на новий розгляд в першій інстанції.

Третя справа – на підході. Двоє заступників Кобеця, начальник слідства та начальник угро, закатували криворіжця-сироту Ніконова. Молода людина невдовзі померла.

Не за горами – четверта справа. Затримка лише за тім, що заступник начальника сектора карного розшуку – …у розшуку.

Всі ці злочини відбувалися саме в період керування Апостолівським РОВД Василем Кобецом.

Коли журналісти газети «Лица» у 2008 році прийшли до В.Кобеця з запитанням, чому затриманих не реєструють у «Журналі реєстрації доставлених і затриманих», він не зміг це пояснити. Коли вийшла про це стаття – Кобець заявив, що не зустрічався з журналістами. Коли ми виклали в Інтернет аудіозапис розмови – він не відреагував.

В кінці кінців, редакція газети «Лица» домоглася його звільнення – вже з поліції – у січні цього року.

І ось взнаємо, що «перевертень» Кобець проліз в Збройні сили України!

Військовослужбовці, вас охороняє злочинець, під керівництвом якого катували, калічили, вбивали, знищували громадян України!

Хоча, журналісти газети «Ліца» дуже і дуже сумніваються, що «перевертень» облишить займатися криміналом. А в озброєного та з погонами, в нього більше можливостей. Тому він і пішов в ЗСУ.

І став командиром взводу охорони та оборони в місті Кривий Ріг. А чому ж не командиром взводу в Авдіївці? Поближче до тилу, подалі від фронту.

Звертаємося до начальника Генерального штаба ЗСУ – Головнокомандувача Збройних сил України генерала армії України Муженко Віктора Миколайовича та до заступника Генерального прокурора України – Головного військового прокурора Матіос Анатолія Васильовича.

Розберіться, будь ласка, як міг екс-міліціонер-«перевертень», ненависний мешканцям Апостолівського району, стати офіцером ЗСУ.

Не місце в армії покидькам!

Чекаємо на ваше реагування.

Олена Гарагуц, Петро Грицаюк

3134

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.