Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Днепропетровская облорганизация «Радикальной партии Олега Ляшко»


ОЛЕГ ЛЯШКО: Радикальна партія не допустить, щоб у селян відбирали їхню землю

05.10.2016 14:25:55

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко з парламентської трибуни наголосив на неприпустимості рейдерського захоплення земель. Зокрема, як приклад, навів ситуацію з фермерським господарством «Дар» в с. Попасне Новомосковського району Дніпропетровської області. Успішне підприємство намагаються відібрати у родини після смерті його власника.

Наша фракція підтримує всі зусилля, спрямовані на реальну боротьбу з корупцією, а не на піар на боротьбі з корупцією. Бо в нас, ми знаємо у нас є тут такі в парламенті борці з корупцією, що по 3 квартири вже собі купили і не можуть пояснити за рахунок яких коштів це зробили. Заявив виступаючи у Верховній Раді голова фракція РПЛ Олег Ляшко.

Боротьба з корупцією закінчується тим, що ти купуєш собі квартири за рахунок коханок і безпроцентних кредитів на 100 тисяч доларів на 10 років. Дайте українському фермеру по 100 тисяч доларів кредиту на 10 років, дайте національному виробнику безпроцентні кредити. Обурювався головний радикал країни.

А зараз я розкажу вам про справжню корупцію. Минулого тижня я був в Дніпропетровській області, в Новомосковському районі, село Попасне. Там є потужне фермерське господарство. Його господар помер. Але не встигло охолонути тіло, не пройшло і 9 днів від дня його смерті, як якийсь реєстратор в Одеській області переписав ФГ на абсолютно інших людей, рейдерів. Розповідав з трибуни ВР парламентаріям Олег Ляшко.  

І тепер господарство, яке 25 років ця сім’я будувала, хочуть в неї забрати. При цьому і поліція, і прокуратура, і місцева влада прикривають рейдерів. Бо за рейдерами стоїть наш колега, народний депутат України від Блоку Петра Порошенка, пан Нестеренко. І селяни не можуть ніде знайти правди, тому що влада, представник влади, народний депутат забирає в них землю. Наголошував головний радикал країни. 

Я вимагає від Генерального прокурора, від міністра внутрішніх справ, від міністра юстиції вжити всіх заходів, щоб припинити рейдерство щодо селян і в Дніпропетровській області і по всій країні. Оце і буде реальною боротьбою з корупцією. А не пусті папірці, які ви тут приймаєте. Підсумував Олег Ляшко.

https://www.facebook.com/sergey.v.rybalka/videos/1779661512309460/

 

619

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.