Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Днепропетровская облорганизация «Радикальной партии Олега Ляшко»


Фінансовий комітет обрав кандидатів до Спостережної ради з питань фінансової реструктуризації

05.10.2016 22:18:17

Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності на своєму засіданні обрав кандидатів до Спостережної ради з питань організації та проведення фінансової реструктуризації. Цьому рішенню передував відкритий конкурсний відбір та ретельне обговорення членами Комітету претендентів до складу ради.

«Минулого року вперше в історії нашого парламенту ми провели публічний та прозорий конкурс для відбору кандидатур на посади членів Ради Національного банку. На жаль, влада не захотіла призначити усіх членів, тому цей важливий конституційний орган ще й досі не працює. Вважаємо, що необхідно поступово запроваджувати практику відкритих конкурсів під час формування інших інституцій в Україні. Саме тому ми вирішили провести відкритий конкурс і цього разу, аби серед п’ятнадцяти кандидатів, які подали свої заявки на участь у відборі до складу Спостережної ради, обрати найбільш фахових осіб», – сказав голова Комітету Сергій Рибалка.

Комітет також ухвалив рішення розглядати подані кандидатури лише за їх особистої присутності. Після заслуховування членами Комітету кожного з присутніх кандидатів, їм було поставлено запитання, на які вони надали свої відповіді. По завершенню виступів кандидатів, члени комітету провели обговорення кожної кандидатури та провели відкрите голосування.

«За результати проведеного конкурсу, більшістю голосів члени комітету обрали 5 представників до Спостережної ради. Ними стали Роман Шпек – голова Ради НАБУ, Ірина Мудра – начальник управління реструктуризації Департаменту фінансової реструктуризації заборгованості та стягнення АТ «Ощадбанк», Наталія Василець – заступник Голови правління АБ «Укргазбанк», Ольга Білай – начальник управління по роботі з майном боржників Департаменту фінансової реструктуризації заборгованості та стягнення АТ «Ощадбанк» та Валерій Вощевський – засновник ТОВ «Житлобудінвест», – повідомив Сергій Рибалка.

 

508

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.