Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Днепропетровская облорганизация «Радикальной партии Олега Ляшко»


Олег Ляшко висунув вимоги до влади

17.10.2016 20:08:35

У міжнародний день боротьби з бідністю лідер Радикальної партії Олег Ляшко закликав парламент приділити максимум уваги вирішенню цієї проблеми. У першу чергу, політик наголосив на необхідності ухвалення законопроектів про індексацію пенсій громадян, про повернення права жінкам виходити на пенсію у 55 років та про надання безкоштовних ліків пенсіонерам.

«Сьогодні такі ціни на ліки, що люди мруть, бо немає можливості їх купить. Ми пропонуємо безкоштовно надавати ліки від тиску, від  сердцево-судинних хвороб, від діабету», – наголосив політик.

Також Ляшко закликав урядовців у бюджеті наступного року відновити чорнобильські програми та повернути цій категорії громадян всі ті пільги, які їм належать відповідно до статусу чорнобильців.

Окрім того, Радикальна партія вимагає від влади вжиття заходів, які б дали людям можливість нормально пережити опалювальний сезон. 

«Зокрема, ми вимагаємо від уряду скасування постанови від 27 квітня 2016 року, якою ліквідовано соціальну норму споживання газу на опалювальний сезон, а також збільшення пільгової норми до 2.400 кубів на сезон. Крім того, ми вимагаємо розглянути наш законопроект про перерахунок ціни газ», – звернувся до Уряду Ляшко. 

Нардеп також зазначив, що 70 мільярдів гривень на субсидії, закладені у бюджеті на наступний рік 0150 це обкрадання українських громадян, адже ці кошти підуть у кишеню олігархам. 

Політик нагадав, що 21 жовтня відбудеться судове засідання за його позовом щодо скасування рішення НКРЕКП про підвищення тарифів.

https://www.youtube.com/watch?v=jU4GzqJVpTo&feature=youtu.be

 

538

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.