Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Днепропетровская облорганизация «Радикальной партии Олега Ляшко»


Профільний комітет Ради вирішив звернутися до Президента з проханням внести подання про звільнення Голови НБУ

18.10.2016 18:46:14

Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності на своєму засіданні 18 жовтня ухвалив рішення звернутися до Президента України з проханням звільнити Голову Національного банку із займаної посади через втрату бездоганної ділової репутації.

Як повідомив Голова Комітету Сергій Рибалка, таке рішення стало результатом жвавого обговорення на засіданні.

За його словами, підставою для звільнення має бути пункт 6 частини 8 статті 18 Закону України «Про Національний банк України» – «втрата бездоганної ділової репутації».

«Колеги по комітету запропонували ухвалити таке рішення прямо на засіданні. Але це рішення – логічний результат двох років наших зусиль налагодити конструктивну співпрацю із діючим керівництвом НБУ. У парламентсько-президентській республіці керівник центрального банку просто зобов’язаний співпрацювати із вищим законодавчим органом. Без конструктивної взаємодії із парламентом та урядом, неможливо вивести вітчизняну економіку та фінансову систему із однієї з  найбільших криз у світі за останні 50 років», - сказав Сергій Рибалка.

За його словами, та кількість претензій, що накопичилася у професійному середовищі та в усьому суспільстві до діяльності Національного банку не залишає іншого виходу, як звільнення керівника НБУ.

 

531

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.