Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Днепропетровская облорганизация «Радикальной партии Олега Ляшко»


Фінкомітет ВР рекомендує парламенту прийняти в цілому законопроект про створення експортно-кредитного агентства

19.10.2016 12:15:15

Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності на своєму засіданні прийняв рішення рекомендувати парламенту прийняти в другому читанні та в цілому проект Закону про забезпечення масштабної експортної експансії українських виробників шляхом страхування, гарантування та здешевлення кредитування експорту (№2142а), ініційований представниками фракції Радикальної партії.

За словами Голови фінансового Комітету Сергія Рибалки, після надзвичайного минулорічного обвалу український експорт продовжує скорочуватися і цього року. «Більшість наших торгових партнерів мають потужні системи підтримки власних виробників та експортерів. Якщо Україна не почне створювати подібні власні інструменти розвитку, вона завжди буде програвати, бо є в нерівних умовах з іноземними конкурентами», – сказав Сергій Рибалка.

Він повідомив, що до робочої групи з підготовки документу входили представники фінансового комітету та комітету з промислової політики під керівництвом Віктора Галасюка, а також велика група експертів, представників бізнес-асоціацій, іноземні фахівці. Окрім цього було проведено чималу роботу з його доопрацювання, у тому числі, разом із урядовими фахівцями.

«До другого читання законопроекту надійшло 148 пропозиції від народних депутатів України. Законопроект доопрацьований не тільки технічно, але й концептуально. Було вирішено запропонувати розширити поле діяльності Експортного кредитного агентства. Якщо у першому читанні його діяльність була обмежена страхуванням експортних ризиків і елементами гарантування, то до другого читання запропонований більш комплексний підхід. Агентство має стати системним інструментом державної підтримки експортної діяльності», – зауважив Сергій Рибалка, додавши, що уряд підтримав законопроект, ініційований представниками фракції Радикальної партії з огляду на можливість подальшого розвитку української економіки після його ухвалення парламентом.

Фінансовий комітет також ухвалив рішення рекомендувати парламенту прийняти у другому читанні та в цілому проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо регульованих ринків та деривативів) (№3498), а також за основу проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення їх окремих положень з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів (№4960).

379

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.