Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Днепропетровская облорганизация «Радикальной партии Олега Ляшко»


Сергій Рибалка: Ми готові підставляти своє плече членам Ради НБУ

04.11.2016 11:19:57

Відбулося перше спільне засідання представників Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності з членами Ради Національного банку України. По завершенні, Головафінансового комітету Сергій Рибалка поділився з журналістами своїм враженням від засідання: «У всіх дуже конструктивний підхід. І члени нашого комітету, і члени Ради Національного банку налаштовані на спільну роботу. Ми домовилися, що Рада НБУ здійснить аналіз розпоряджень та рішень Нацбанку за весь період, поки не працював цей конституційний орган».

Голова профільного парламентського комітету нагадав, що Рада НБУ повинна розробляти основу грошово-кредитної політики, затверджувати її, контролювати витрати Правління Нацбанку та давати оцінку тим, чи іншим його діям. Під час засідання Сергій Рибалка поінформував представників Ради НБУ про законотворчу роботу фінансового комітету, а саме, які законопроекти вже підготовлені комітетом до розгляду в парламенті, а які доопрацьовуються чи лише винесені на громадське обговорення. Він також розповів про Стратегію розвитку банківської системи на найближчі 5 років, яку затвердив фінансовий комітет.

«Приємно, що наші принципові погляди та підходи до ролі держави у стимулюванні економічного розвитку співпадають із переважною більшістю членів Ради НБУ. Ми однаково вважаємо надважливим мати стратегію розвитку усієї держави та об’єднати зусилля усіх органів влади задля її реалізації. Ми встигли обговорити стратегію відновлення довіри громадян до банківської системи, адже це є основним завданням влади, народних депутатів і членів Ради НБУ», – сказав Сергій Рибалка. Окрім цього він розповів присутнім про підготовлені законопроекти, які направлені на вирішення зазначених проблем, а саме: про створення експортно-кредитного агентства, про НБУ та про Фонд гарантування вкладів.

«Сподіваюся, що наша сьогоднішня зустріч стане основою подальшої системної та плідної співпраці з членами Ради НБУ та її головою Богданом Данилишиним. Ми з членами нашого фінансового комітету готові підставляти своє плече членам Ради НБУ під час спільної роботи над підготовкою законопроектів, які необхідні для запуску української економіки», – підкреслив Сергій Рибалка.

491

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.