Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Днепропетровская облорганизация «Радикальной партии Олега Ляшко»


Нардеп Сергій Рибалка закликав Президента та ВР захистити людей від численних бандитських нападів

19.01.2017 13:51:23

Народний депутат України Сергій Рибалка заявив про зв'язок серії бандитських нападів та спроб убивств із довготривалим тиском на нього і його сім'ю з боку групи компаній «АТБ» і особисто засновника Геннадія Буткевича. З трибуни парламенту у четвер Рибалка продемонстрував фотографії співробітника групи компаній S.Group Романа Сорокіна, який був жорстоко побитий невідомими напередодні.

Рибалка заявив, що це вже не перший жорстокий напад на співробітника S.Group, якою управляє його родина.

«Два тижні тому намагалися вбити ключового топ-менеджера групи Сергія Білого. У центрі Дніпра людина в масці завдала йому кілька глибоких ножових поранень. Він дивом залишився живий і, ймовірно, назавжди залишиться інвалідом. Позавчора ще одного працівника Романа Сорокіна жорстоко побили кастетами і відрізали частину вуха. Ви можете бачити, що зробили ці звірі. Ще на одного працівника нападали двічі. Він уже ніколи не буде нормально ходити. Рік тому було скоєно показовий замах особисто на мене. Це продовження масштабного багаторічного тиску на мене, на членів моєї сім'ї і працівників компаній, якою управляє моя родина», - зазначив С. Рибалка.

За його словами, за часів режиму Януковича «каток корумпованих правоохоронних органів намагався віджати і знищити бізнес, який створили з нуля 25 років тому». «Вже після революції гідності ті ж корумповані силовики відновили ті ж фальсифіковані справи для продовження масштабного тиску. Все це покривається на високому рівні, адже жоден з численних випадків незаконного стеження, залякування або замахів досі не розслідуваний», - заявив С. Рибалка.

Депутат заявив, що до багатьох з його колег вже зверталися з проханням взяти участь в кампанії з його дискредитації.

«Хто за цим стоїть? На нашу думку, все це робиться на замовлення співвласника корпорації АТБ – Геннадія Буткевича. Але хто б не був замовником, це вбивця, який давно перетнув всі можливі межі. Я не можу мовчати. Уже не раз проливалася кров», - сказав нардеп.

Він закликав колег по парламенту підтримати його звернення до Президента, Генпрокурора, НАБУ, Міністру внутрішніх справ з проханням втрутитися і забезпечити повноцінне розслідування конкретних замахів.

«Я закликаю вас бути об'єктивними. У нас можуть бути різні політичні погляди. Але ми маємо однаково ставитися до масштабної корупції та нахабного  криміналу.Ми зобов'язані захистити людей. В черговий раз закликаю керівництво СБУ провести серйозні розслідування діяльності масштабної злочинної організації, яка стоїть за всіма цими подіями. Не може психічно хворий бізнесмен керувати правоохоронними органами або ЗМІ і намагатися маніпулювати політиками або навіть цілими політичними силами», - заявив С. Рибалка.

«Кілька тисяч людей перебувають в постійному страху. Деякі вже готові просити про політичний притулок. Закликаю вас, колеги, допомогти захистити цих людей від фізичного знищення в своїй країні!», - підсумував він.

Нагадаємо, раніше група компаній S. Group оголосила про винагороду в розмірі 1 млн. грн. за достовірну інформацію, яка допоможе в розслідуванні нападів на Сергія Білого і Романа Сорокіна.

2202

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.