Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Политика


«Нові обличчя» не завжди гарно!

31.01.2017 15:01:56

Якщо згадати 2015 рік – в пам'яті спливають ті основні тезиси, які лунали з екранів телевізорів та постійно з’являлися у ЗМІ: проголосувати треба за нові обличчя і буде Вам щастя, нові обличчя змінять на краще наше місто та все таке інше…

Пролетіло майже півтора роки і що ми бачимо – діаметрально протилежний результат цих висловлювань. Слова залишились просто словами.

В даний момент ми всі можемо спостерігати, що нічого не змінилося. Політики, які величали себе «новими обличчями», і які пролізли до міської ради, ніяк не хочуть працювати на благо міста. Постійна гризня, чвари, виборювання місця під сонцем, брудний піар на вчорашніх союзників…

А заручники цього всього звичайні мешканці міста, які тяжко працюють та кожного дня мусять виживати. Політики знову затягують стару мелодію що все змінюється, але на жаль тільки на користь тих хто біля корита, а не звичайних мешканців Дніпра. Які кожен день спостерігають: ліфти як були у жахливому стані так і залишилися (щоправда їх ще й крадуть тепер) , як було дворами страшно ввечері ходити, так і зараз небезпечно (це ми про реформу поліції ).

Проїзд дорожчає, ціни за комунальні послуги б’ють світові рекорди, як і ціни на продукти харчування! і цей список можна продовжувати дуже довго. Лише зарплати стрімко падають вниз… І тому на думку спадає лише одне – як завжди, кадри вирішують все!

Зараз команда ВО «Батьківщина» міста Дніпро – це професійні, не один рік працюючі  політики, які чітко знають що і як треба робити задля позитивних тетанічних здвигів з мертвої точки. Але погодьтесь: у Дніпрі ніколи не було ані губернатора, ані мера від «Батьківщини», ніколи представники нашої політичної сили не займали ключових посад у місті.

Чому? Відповідь проста – старі продумані ляльководи вкладали гроші у політтехнологів, скупляли голоси знедолених, використовували весь адмінресурс… щоб привести до влади дилетантів, якими дуже просто можна керувати, тобто змінити зображення не змінюючи суті. Але вже зрозуміло, що вічно це не триватиме, людей можливо ошукати один раз, два, ну від сили три…

Вже сьогодні, розібравшись «хто є хто» містяни линуть до «Батьківщини» нескінченним потоком, шукають захисту від свавілля чиновників, справедливості. Під час численних зустрічєй з містянами можна почути щоденно – на «Батьківщину» вся надія! І ці слова, вся ця довіра звичайних людей – це результат сумлінної, кропіткої роботи не один день чи рік – робота об’єднаної, згуртованої команди.

Мета якої – виведення нашого міста на європейський рівень, припинення корупції у владних кабінетах, розгром кланових представників та найголовніше – це те щоб кожен мешканець Дніпра побачив позитивні зміни на власному прикладі і зокрема сімейному бюджеті.

Єднаймось, дніпряни! Заради всіх, за ради кожного!!!

Голова Новокодацької районної організації ВО «Батьківщина»

міста Дніпра Володимир Козар

1143

Материал размещен на коммерческой основе.
Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.