Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Новокодацькая районная организация ВО «Батькивщина»


Батьківщина не дозволить олігарху Порошенку вкрасти землю та наше майбутнє

28.04.2017 12:22:36

Останнім часом найважливішим питанням у нашому місті та і в країні в цілому – є дискусія щодо продажу сільськогосподарської землі. А точніше мова йде про спроби олігархів на чолі з президентом роздеребанити наш національний скарб.

Уявіть собі наша земля – без малого 25% світових чорноземів, та 72 відсотки території нашої країни, – а це не лише мільйони робочих місць, можливості для українських родин мати свій невеликий сімейний бізнес, як то можна спостерігати на прикладі європейських країн . «Сьогодні питання продажу землі навіть не питання окремої ділянки окремого селянина – це доля України. Бо дати олігархам продати землю, означає продати надбання наших предків, що називається з потрохами. Та отримати новітню панщину!

Виступаючи категорично проти продажу земель сільгоспризначення «Батьківщина» пропонує свій механізм для охочих все ж продати свої земельні наділи – дозволити продати землю державі, яка в свою чергу передаватиме ділянку в розпорядження територіальної громади. Громада зможе здавати землю в оренду, що сприятиме наповненню місцевих бюджетів. У такий спосіб земля залишатиметься в державній власності.

І наше завдання – захистити землю, як національне багатство та національне майбутнє. Це доленосна і важка боротьба.

Що боротьба буде серйозною свідчить вчорашнє рішення окружного адміністративного суду, який прийняв ухвалу про заборону проведення ініційованого Батьківщиною разом з Асоціацією фермерів України референдуму щодо продажу землі.

Хоча ще у вівторок, 25 квітня, Центрвиборчком прийняв пакет документів, що містить 10 тис. 59 заяв учасників ініціативної групи. І в ЦВК була підтверджена ідентичність цих підписів.

…«Звісно наказ в окружний маріонетковий суд дав Петро Порошенко, який фактично заборонив людям провести волевиявлення. Влада вчергове знехтувала думкою мільйонів громадян.

«Чому Порошенко це робить? Як повідомила в ЗМІ Юлія Тимошенко, родина президента є однією з найбільших аграрних монополій, які вже нехтуючи мораторієм на продаж сільгоспземлі, у тіньовому секторі накопичили сотні тисяч гектарів сільгоспземлі. «І тепер президенту, як і всі аграрній мафії, треба узаконити – а власне, дати право купити за безцінь цю землю і закріпити її у своєму розпорядженні», - переконана лідерка «Батьківщини».

Який вихід з ситуації, спитаєте Ви? В умовах коли банда взялася за останнє що ще залишилось – за землі – нам усім патріотам, які хочуть потім без сорому дивитися у очі дітям, онукам, правнукам , лишається одне –об’єднатися і гнати їх з насиджених кабінетів і взагалі геть з країни!

Голова Новокодацької районної організації ВО «Батьківщина» м. Дніпра Володимир Козар

676

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.