Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Днепропетровская облорганизация «Радикальной партии Олега Ляшко»


Сергій Рибалка: Прошу ГПУ, СБУ і МВС розібратися з залученням воїнів АТО до «фейкових» кампаній

18.05.2017 12:32:11

Генеральна прокуратура України, Міністерство внутрішніх справ, а також Служба безпеки України повинні розібратися, хто є автором і виконавцем провокацій по залученню ветеранів антитерористичної операції в кампанію з поширення «фейків».

Про це заявив журналістам голова Комітету ВР з питань фінансової політики та банківської діяльності, член фракції Радикальної партії в парламенті Сергій Рибалка.

За його словами, вже не перший місяць триває системна інформаційна кампанія проти нього, основою якої є «фейкові» факти, маніпуляції з заявами депутатів і експертів, домисли і псевдорозслідування.

«Однією з версій того, кому це може бути вигідно, є операція російських спецслужб, які, заручившись підтримкою впливових олігархічних груп в Україні, намагаються розхитати ситуацію в нашій країні. Для цього на «фейкових» мітингах використовуються реальні ветерани АТО, громадські активісти, вимоги яких засновані на неправдивих, вигаданих матеріалах у ЗМІ», - наголосив Сергій Рибалка.

Як приклад він навів кампанію проти нього особисто, яка заснована на нібито наявності у нього або його сім'ї заводу з виробництва снекової продукції в Липецьку (Росія). На підставі «фейкових» публікації про такий завод напередодні будівлю фінкомітету пікетували близько 50 учасників АТО.

«Факт, є чи ні у мене або у моєї сім'ї фабрики в Липецьку, можна перевірити, просто подивившись на засновників цієї компанії в інтернеті і звіривши її сайт і сайт іншого українського підприємства, до якого родина Рибалки не має жодного відношення. Більш того, це прямий, головний конкурент бізнесу моєї сім'ї », - зазначив Сергій Рибалка.

«Я б хотів, користуючись нагодою, звернутися до Генерального прокурора, голови СБУ і Міністра внутрішніх справ з тим, щоб вони провели перевірку і з'ясували, хто стоїть за цими провокаціями, які розхитують ситуацію зсередини. Хто привертає до «фейків» шанованих людей, воїнів АТО, використовуючи їх, вводячи їх в оману», - додав голова фінкомітету Ради.

Він зазначив, що запросив пікетувальників комітету ветеранів до свого кабінету і пояснив замовний характер кампанії, а також розповів їм, як їх використовують російські спецслужби і українські олігархи. «Більшість змінила свою точку зору на мою діяльність», - сказав Сергій Рибалка.

«Ми бачимо, що йде війна, ми бачимо, що російські спецслужби за підтримки олігархів з України хочуть розхитати ситуацію, в тому числі відвернути мою увагу, увагу фракції Радикальної партії від тих законопроектів, від тих важливих тем, якими ми повинні займатися, щоб наша країна стала кращою, щоб наші люди жили краще», - підсумував голова фінкомітету Ради.

Раніше народний депутат від фракції «Самопоміч» Роман Семенуха оприлюднив на своїй сторінці в Facebook заяву, згідно з якою його коментар про зняття недоторканності був вирваний з контексту і використаний в дискредитаційній кампанії проти Сергія Рибалки.

887

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.