Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Днепропетровская облорганизация «Радикальной партии Олега Ляшко»


Сергій Рибалка спростував ще одне твердження Генпрокурора Луценка за допомогою листа ГПУ

26.06.2017 10:38:12

Генеральна прокуратура України закрила кримінальне провадження №42016000000004075, відкрите раніше в рамках перевірки декларації народного депутата України, члена фракції Радикальної партії Сергія Рибалки, ще 3 травня 2017 року.

Про це йдеться в офіційній відповіді Генеральної прокуратури України, опублікованому на Facebook-сторінці народного депутата.

У той же час, 23 червня на прес-конференції Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що тривають перевірки декларацій 50-ти народних депутатів, і в тому числі, Сергія Рибалки.

«Тобто, вони тихо закрили справу проти мене і визнали законність моїх доходів в моїй декларації. Але публічно продовжують дискредитацію. Державний діяч такого рівня повинен дуже ретельно ставитися до інформації і перевіряти все, що він говорить. Пояснити цілеспрямоване поширення брехні проти мене з боку прокуратури можна тільки використанням генпрокурором службового становища у політичній боротьбі з опозиційною політичною силою», - написав член фракції Радикальної партії Сергій Рибалка.

За його словами, він працює з 14-річного віку, і всі ці роки максимально уважно ставиться до виконання чинного законодавства, і може довести походження кожної копійки з власних коштів.

«І знаєте, що мене найбільше обурює? Що навколо неймовірна кількість справжніх корупціонерів, яких ніхто не чіпає за будь-якої влади», - заявив Сергій Рибалка.

Нагадаємо, 23 грудня 2016 року Департамент з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ порушив проти Сергія Рибалки кримінальне провадження в рамках перевірки його декларації.

23 червня 2017 року Сергій Рибалка виступив з вимогою від Генерального прокурора Юрія Луценка публічних вибачень і спростування заяви про нібито наявність у народного депутата заводу в російському місті Липецьк.

871

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.