Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Днепропетровская облорганизация «Радикальной партии Олега Ляшко»


СЕРГІЙ РИБАЛКА: РПЛ розбереться, хто розікрав мільйон доларів на смітті на Дніпропетровщині

07.08.2017 20:43:57

Народний депутат України, член фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка має намір звернутися до Генерального прокурора з вимогою розібратися з розкраданням близько 1 млн. доларів, виділених на будівництво сміттєвого полігону з переробною станцією в смт Широке Дніпропетровської області. Про це нардеп написав у блозі на "Обозревателе" за підсумками робочої поїздки в регіон.

"Селище задихається від сміття, однак ніяких заходів для вирішення проблеми не вживають ні місцева, ні центральна влада. За винятком одного невеликого нюансу. 9 років тому тут вже починали будувати повноцінний полігон із сміттєпереробним комплексом. Якщо переказати виділені кошти по курсу 8 грн. за долар, то вийде близько 1 мільйона доларів. Виявляється, що ці гроші з бюджету платники податків заплатили за банальну … огорожу", - відзначив Сергій Рибалка.

«Виділили ділянку, обгородили, побудували приміщення і підвели електрику. Навіть встановили трансформаторну підстанцію і завезли устаткування для переробки відходів. У 2015 році, коли фінансування припинилося, полігон законсервували, устаткування і трансформаторну підстанцію розікрали і сьогодні тут - тільки огорожа, пустеля і звалище", - додав народний депутат.

Він підкреслив, що на сьогодні ні за розкрадання бюджетних коштів, ні за відсутність в районному центрі нормального сміттєвого полігону ніхто з місцевих чиновників не поніс відповідальності. "Хто повинен за це відповідати? Очевидно, представники місцевих органів влади, які керували селищем і розпоряджалися грошима. Чи порушена хоч одна кримінальна справа? Ні! Чи ведеться яке-небудь розслідування - знову ж таки ні. Чому? Відповідь, здається очевидною: корупція, де рука руку миє", - вважає Сергій Рибалка.

Тому Радикальна партія бере на контроль розслідування цього ганебного "проекту" і ставить за мету все ж допомогти жителям Широкого очистити їх чудове селище від сміття. Вже у вересні ми зберемо нараду за участю представників ОДА, обласної і районної рад, селищної влади, правоохоронних органів і вирішуватимемо, яким чином відновити будівництво полігону і покарати винних в розкраданні бюджетних коштів", - зауважив нардеп від РПЛ.

Більше того, за його словами, він підготує запит до Генерального прокурора, "щоб прокуратура взялася нарешті за свої прямі обов'язки і замість того, щоб "кошмарити" вітчизняний бізнес, розібралася з розкрадачами коштів платників податків.

1413

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.