Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Днепропетровская облорганизация «Радикальной партии Олега Ляшко»


Сергій Рибалка та РПЛ вимагатимуть виділення 500 тис. грн. на лікарню в Широкому

07.08.2017 22:09:17

Обласна партійна організація Радикальної партії Олега Ляшка та народний депутат Сергій Рибалка ініціюватимуть виділення Центральній районній лікарні в смт Широке Дніпропетровської області 500 тис. грн. для проведення заходів з енергозбереження. Про це Сергій Рибалка написав на своїй сторінці в Facebook за підсумками робочої поїздки по регіону.

«На наступний бюджетний рік ми вимагатимемо закласти не менше 500 000 гривень для реалізації програми енергозбереження в цьому закладі», - відзначив депутат.

Він також написав про проблеми, які турбують лікарів і про які вони розповіли йому під час робочої зустрічі. «Зустрівся з колективом Широківської центральної районної лікарні, яка обслуговує 28000 жителів району. Обговорювали дві важливі теми - майбутню реформу охорони здоров'я і проблеми енергозбереження в комунальних медичних установах. Щодо так званої реформи позиція нашої Радикальної партії однозначна - не можна позбавляти людей можливості отримувати належне медичне обслуговування. Те, що пропонує міністерство сьогодні - реальна катастрофа саме для таких, невеликих, віддалених від обласного центру лікувальних закладів, а також для їх пацієнтів », - підкреслив політик.

За його словами, перше, що турбує лікарів - скорочення робочих місць, яке передбачає медична реформа. «Висококваліфіковані кадри не можна позбавляти роботи», - зазначив Сергій Рибалка.

«Друге - рівень оплати праці, який сьогодні залишається одним з найнижчих в економіці. Радикальна партія всіляко домагатиметься підвищення не тільки мінімальної зарплати, а й гідного рівня заробітних плат для лікарів. Третє - це обладнання радянських часів. Жоден варіант «реформування» не передбачає фінансування сучасного обладнання. А саме на це держава повинна була б виділити кошти, залучити інвесторів », - вважає народний депутат.

Важливе питання, яке підняли лікарі в Широкому - це тепло і гаряча вода в лікарні, щоб пацієнти могли отримувати якісні медичні послуги. «Не зважаючи на підвищення тарифів (яке також стосується і бюджетних установ), якість комунальних послуг аж ніяк не зростає. Тому Радикальна партія наполягатиме на системному вирішенні проблеми енергозбереження для бюджетних установ, а також всіляко стримуватимемо тарифний геноцид », - заявив Сергій Рибалка.

В ході робочої поїздки політик зробив невеличкий подарунок - від свого імені і від імені обласної організації Радикальної партії Олега Ляшка подарував Широківської районної лікарні котел для нагрівання води.

1519

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.