Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Общество


Діалог з прем’єр-міністром (відповідь Гройсману від дніпровського пенсіонера)

11.08.2017 17:47:10

Cумнозвісний «папєрєднік» Азаров брутально познущався з працюючих пенсіонерів і заблокував щодворічне перерахування пенсії починаючи з 2010 року.

Прем’єр-міністру України
Гройсману Володимиру

Відповідь на Ваше звернення та запрошення до діалогу

Пане Володимире, Ви зробите велику справу, якщо удосконалите пенсійну систему нашої нужденної країни. Бо нас, пенсіонерів, уже заїздили так, що далі нікуди. Нас, простих пенсіонерів без портфелів і погонів, уже і за людей не вважають.

Почалося з того, що сумнозвісний «папєрєднік» Азаров брутально познущався з працюючих пенсіонерів і заблокував щодворічне перерахування пенсії починаючи з 2010 року. Він наплював на Закон України № 1058­IV від 09.07.2003 року «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» і призначив середню зарплату працівників у середньому на одну застраховану особу у цілому по Україні, з якої сплачено страхові внески за 2007 рік, замість того, щоб застосовувати в кожному разі середню зарплату за рік, що попередує року перерахування. Тобто в 2010 році це мала бути середня зарплата по Україні за 2009 рік, в 2012 році – за 2011 рік і т.д.

А ще далі пішов, проклятий Богом і людьми, недолугий Яценюк. Замість того, щоб скасувати рішення Азарова, він затвердив їх, та ще й додав своє: ввів податок на прибуток в розмірі 15% з пенсії працюючих пенсіонерів, крім того, ще й позбавив пільг працюючих пенсіонерів, які мають статус «діти війни».

Серед звірів так поступають тільки гієни і шакали, а серед двоногих – мародери та злодії, нахабно грабуючи безправних людей, які все життя і здоров’я віддали розвитку добробуту рідної країни.

Мені вже майже 79 років, маю страховий (трудовий) стаж 64 роки, працюю на легендарному Південному машинобудівному заводі ім. Макарова О.М., від якого залишились хіба що тільки легенди, бо нам вже завод заборгував зарплату з березня по червень 2017 р. включно.

Через газету «Лица» №45 від 4 листопада 2015 року я з відкритим листом звертався до народних депутатів з проханням звернути увагу на трагедію працюючих (без зарплати) пенсіонерів і допомогти їм, однак це виявилось воланням спраглого в пустелі. Жоден (!!!) депутат не відгукнувся на цей крик! Щоправда, народний депутат Курячий М.П., коли я звернувся до нього з прохання надати мені безоплатну юридичну допомогу в складанні позовної скарги на Пенсійний фонд і адвокатський супровід судової справи, написав, що заборонено тиснути на суддів, а судді ж у нас недоторкані!

Пане Володимире, ми дуже надіємось, що у Вас стане снаги і мудрості віднайти можливість і примусити Пенсійний фонд України зробити перерахунок пенсій працюючих пенсіонерів за 2010, 2012, 2014, 2016 і вже, мабуть, за 2017 роки і повернути нахабно зідраний податок на прибуток з пенсій працюючих пенсіонерів, починаючи з квітня 2015 року, бо борги держави перед її громадянами не мають терміну позовної давності і не можуть бути скасованими, і мають бути повернуті хоча б тим, хто ще живий на цьому світі.

Здоров’я Вам і наснаги!

З повагою і надією,

працюючий пенсіонер

Різниченко Іван Йосипович

(м. Дніпро, вул. Фабрично­-Заводська)

3454

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.