Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Сергій Миршавка: «Давайте разом творити, а не руйнувати!»

28.08.2017 21:22:12

За весняно-літній період на 22 виборчому окрузі при підтримці депутата Кам'янського міської ради від ВО «Батьківщина» Сергія Миршавки були проведені роботи з благоустрою територій на місці збору побутових відходів.

Обладнані майданчики на місці збору ТПВ - це не тільки чистота, порядок у дворі і на прилеглій території, а також виховання охайності та культури у мешканців міста. В цілому, на окрузі було обладнано сім таких майданчиків. Сьогодні роботи завершуються - заміною старих і дірявих баків на нові модернізовані, європейського зразка. Тепер майданчики по проспекту Металургів біля будинків №2-4; №6-8; №18-22; №10-12, 40; №44-46, №48 і по бульвару Будівельників, будинки №3-11 обладнані новими євроконтейнерами. Вони більш місткі, зроблені з оцинкованої сталі і обладнані пластикової прогумованої кришкою. Колеса на нових контейнерах приварили, баки будуть перебувати під цілодобовим наглядом.

- Величезна подяка міру нашого міста Андрію Леонідовичу Белоусову і керівнику підприємства «КАТП-042802» Віталію Григоровичу Чернявському , - говорить Сергій Миршавка, за підтримку ініціативи у благоустрої 22 - го округу. Ми завжди повинні пам'ятати, що чистота починається з нас самих, з нашого ставлення до навколишнього середовища, з того місця, де ми живемо, працюємо, вчимося. Шановні мешканці, виборці, Ваше прохання виконано. Ми в силах змінити життя на краще. Давайте разом творити, а не руйнувати!

 

 

1596

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.