Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


В подарyнок - сучасний комп’ютерний клас.

03.09.2017 13:43:46

Адміністрація гімназії №39 м. Кам’янське звернулася за допомогою в ремонті та облаштуванні кабінету інформатики до депутата міської ради м. Кам’янське від ВО "Батькіщина" Сергія Миршавки.

Комп’ютерний клас давно потребував ремонту - старі вікна, неприглядні парти, стіни, стеля та покриття підлоги за довгі роки експлуатації повністю вичерпали свої ресурси. Побачивши стан справ в класі, депутат вирішив допомогти, адже навчально-виховний процес закладів освіти залежить і від матеріально-технічної бази. Діти повинні розвиватись, працювати на сучасних комп’ютерах і в комфортних умовах. З метою створення належних умов для проведення навчально-виховного процесу, для ремонту в кабінеті було придбані необхідні матеріали та меблі: новий лінолеум, двері для класу та лаборантської, дев’ять металопластикових вікон, парти та комп’ютерні столи, стільці, шкільна дошка, світильники, жалюзі.

Надана допомога була спрямована з коштів міського бюджету, яка виділена на виконання депутатських повноважень. Так, на протязі літа в кабінеті інформатики був проведений капітальний ремонт. Для проведення ремонтних робіт Сергієм Миршавкою була надана спонсорська допомога. В класі була встановлена система охоронної сигналізації, повністю замінена система опалення, проведені електромонтажні роботи. За підтримки депутата проведеноремонт лаборантської. Додатково придбані меблі та інформаційні стенди. Сергій Миршавка особисто бра участь у перевірці якості проведення ремонту. Як результат - кабінет інформатики та лаборантську було повністю відремонтовано. Тепер, учні гімназії вивчатимуть інформатику з урахуванням новітніх технологій.Депутат побажав їм успіхів у новому навчальному році.

 

1113

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.