Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Троїцькому НВК - 150 років

15.09.2017 23:24:36

Село Троїцьке П’ятихатського району не знало такого грандіозного свята, мабуть, з добрий десяток років.

Усіх радо стрічали Троїцький сільський голова Юлія Набока та директор НВК Наталія Кузів. Адже подія урочиста і піднесена -солідний ювілей - 150 років!

Перший випуск з місцевої новозбудованої школи прийшовся на полум’яний червень 1941-го. Серед вчителів зараз - більшість тих, хто сам вийшов зі стін рідної школи, збагатив свої знання у вищих навчальних закладах та й передає їх нинішнім учням.

Пишається школа й багатьма своїми випускниками: письменниками Юрієм Набокою і Тимофієм Більчуком, кандидатом філософських наук Іваном Свистуном, директором Покровського ПТУ Сергієм Більчуком та іншими, що влились у суспільство, збагачені найперше знаннями в рідній Троїцькій. Ще один випускник знаний в районні — Біленщинський сільський голова Шворак В. С.

Хвилиною мовчання присутні вшанували всіх, хто не повернувся з фронтів, нинішніх героїв п’ятихатців-земляків, що полягли в АТО. Побажали миру і швидкого повернення додому своїм випускникам, які захищають нас на Донбасі.

Депутат обласної ради Гілал Ісаєв придбав для школи в подарунок ноутбук. У свою чергу, Наталія Кузів висловила найщирішу подяку депутату за постійну підтримку і турботу.

 

 

 

 

 

744

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.