Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

ПАО «Днепрогаз»


ПАТ «Дніпрогаз» проводить конкурс дитячого малюнку «Безпечна Україна»

21.09.2017 15:20:40

18 вересня у ПАТ «Дніпрогаз» розпочався конкурс дитячого малюнку «Безпечна Україна», присвячений мужності українських бійців, які стоять на сторожі безпеки та захисту цілісності України. Переможців буде визначено до 14 жовтня – Дня захисник

Юні митці отримають цінні подарунки та заохочувальні призи, а найкращі роботи разом із благодійною допомогою від компанії будуть передані бійцям у зону АТО.

До участі у конкурсі запрошуються діти віком від 6 до 14 років. Прийнявши участь у заході, вони мають нагоду не лише розкрити свої таланти, а й та відобразити у роботах своє бачення захисників держави, передавши у них теплі відчуття до бійців.

Конкурс пройде в два етапи. Перший тур - відбірковий, який триватиме з 18 вересня по 1 жовтня. За його результатами представники конкурсної комісії «Дніпрогазу» визначать кращі малюнки, які з 2 по 10 жовтня будуть розміщені на офіційному сайті компанії для онлайн-голосування.

Автори трьох робіт, які набрали найбільшу кількість голосів під час онлайн-голосування, будуть нагороджені цінними подарунками – мобільними телефонами. Додатково 10 учасників, які опиняться в топі голосування,  отримають заохочувальні призи – набори для малювання.

Критерії оцінювання конкурсних робіт:

  • оригінальність та оформлення;
  • якість роботи;
  • творчий підхід та ступінь самостійного виконання;
  • охайність;
  • відображення і передача теплих відчуттів до захисників країни.

Технічні вимоги до робіт:

  1. Малюнки подаються на конкурс на аркушах формату А-4 у довільному виконанні (графіка, живопис, олівці, олійні, акварельні фарби, гуаш тощо);
  2. На зворотній стороні малюнку вказується П.І.Б учасника конкурсу, назва малюнку, дата виконання, школа та контактні дані (телефон обов'язково);
  3. На конкурс приймаються лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам конкурсу. Роботи, надіслані на конкурс, не рецензуються та не повертаються авторам.

Надіслати або передати малюнок до ПАТ «Дніпрогаз» можна за адресою: 49029, м. Дніпро, вул. О. Кониського, 5, каб. № 109 або на електронну пошту pressа@dpgorgas.com.ua (відскановану копію або фото малюнку з 2-ох сторін).

Надаючи роботу на конкурс, автор підтверджує повну згоду з умовами конкурсу, а також згоду на публікацію твору (конкурсної роботи) без будь-яких претензій щодо авторського права у подальшому. Роботи можуть бути використані ПАТ «Дніпрогаз» під час організації презентацій, виставок, семінарів, для транслювання на телебаченні тощо.

855

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.