Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Олена Плахотнік: «Батьківщина - це наша велика родина!»

26.09.2017 22:56:39

В Кам'янському, на площі Петра Калнишевського, вперше відбулося велике свято - «Фестиваль сім'ї». Фестиваль пройшов за підтримки радника міського голови Руслана Бондаренко і Всеукраїнської благодійної організації «Новий час»

Гостей свята вітали депутат Дніпропетровської обласної ради від ВО "Батьківщина" Олена Плахотнік і секретар Кам'янськоїміськради Олександр Залевський.

Відвідувачі могли насолодитися танцювальною флешмобом, яскравими акробатичними номерами, танцями, взяти участь в конкурсах. Також на площі працювала фотозоні і перукарня. Дітвору чекали аніматори, можливість зробити боді-арт, заплести моднікоси. Родзинкою фестивалю стали виступи відомої української співачки Оксамити і реп-групи «ПР-42». А ті, хто прийшов на свято зі свідоцтвом про шлюб, отримали подарунки.

Ще одним приємним подарунком для кам'янчан став торт від депутата Олени Плахотнік.

«Родина - це те середовище, де можна себе відчути цілком щасливим, це той острівець, де панує добро, любов, тепло, повага та взаєморозуміння. Родина - найцінніше, що є у кожного з нас. І сьогодні я хочу подякувати раднику міського голови Руслану Бондаренко та благодійній організації «Новий час» за те, що вони подарували кам'янчанам таке велике свято, яке дало нам можливість зупинитися і звернути увагу на свою родину, на наших рідних і близьких, та подарувати їм своє тепло і любов. Батьківщина - це наша велика родина. Нехай всім вам щастить!» - зазначила Олена Плахотнік.

 

437

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.