Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Подяка за працю і любов до дітей

06.10.2017 23:36:52

Завдяки праці вчителя у дітей розвивається прагнення до пізнання. Дякуючи вчителям, діти стають дорослішими і готовими піднятися на нову сходинку свого життя.

Депутат Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Гілал Ісаєвта його помічники привітали з  професійним святом педагогів П’ятихатського району.

 Гілал Ісаєв особисто завітав до кожного навчального закладу  міста Жовті води, до Центру дитячої творчості, щоб поспілкуватися з вчителями і вручити подарунки колективам.

Зокрема, Гілал Ісаєв відвідав жовтоводський ліцей природничо – наукового навчання, який очолює Володимир Добровольський, та гуманітарну гімназію з поглибленим вивченням іноземних мов, керівник – Віктор Ткаченко.

-         Вітаю Вас та всіх педагогів  Жовтих Вод з професійним святом!,  - сказав депутат під час зустрічі з начальником відділу освіти жотоводської міської ради Любов’ю Левіною.

 Ви вмієте знаходити підхід до кожного, розвиваєте в наших дітях таланти і творчі здібності. Хочу побажати, щоб те тепло і турбота, які ви вкладаєте в наших дітей, повернулися до вас міцним здоров’ям, любов’ю та фінансовим благополуччям. Ви гідні того, щоб у вашому житті все було стабільно і щасливо. Сьогодні ми даруємо Вам вдячні посмішки за щиру доброту  і невичерпне терпіння та низький уклін за ласку, сердечність, уважність.

Адже  вчитель закладаєте основи особистості дитини, і  кожен з вас робить неоціненний внесок у цей процес. Праця педагога безцінна.Спасибі вам за те, що наші діти ростуть добрими і розумними людьми.

 

 

601

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.