Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Відбулося засідання постійної комісії Дніпропетровської обласної ради з питань використання природних ресурсів

09.10.2017 23:00:54

Під час засідання комісії узгоджено багато важливих питань, які будуть винесені на голосування десятої сесії Дніпропетровської обласної ради VII скликання.

Як розповів секретар комісії, депутат обласної ради від фракції «Батьківщина» Гілал Ісаєв, під час засідання розглядали питання порядку денного десятої сесії Дніпропетровської обласної ради VII скликання, яка відбудеться у середу 11 жовтня.

         Наприклад, депутати обговорили  погодження надання спеціального дозволу на користування надрами деяким ТОВ, погодили регіональну програму „Ліси Дніпропетровщини” на 2018− 2025 роки, розглянули скарги на діяльність деяких підприємств.

          Вирішили звернутися до Державної екологічної інспекції України стосовно перевірки деяких фактів порушення екологічного законодавства.

         У зв’язку з чисельними скаргами громади ж/м Чаплі Самарського району вирішили звернутися до Державної служби геології та надр України щодо припинення дії спеціального дозволу на користування надрами ТОВ „Любимівський кар’єрˮ до усунення недоліків у діяльності та врахуванні зауважень громадськості.

375

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.