Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Олена Плахотнік привітала Дніпровську районну організацію ветеранів м. Кам’янське з 30-річним ювілеєм

21.10.2017 23:49:50

Привітати колектив організації прийшло безліч гостей, серед них - депутат Дніпропетровської обласної ради (ВО «Батьківщина») Олена Плахотнік.

У своєму виступі вона сказала багато теплих слів на адресу ветеранів і передала главі Дніпровської районної організації Аліні Шиліної подарунковий сертифікат.   Ветеранська організація Дніпровського району налічує 25 514 чоловік.

«Люди старшого поколения, ветерани – це" золота еліта суспільства ", джерело щирості та приклад для усіх нас. Ваш безцінній життєвий та професійний досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція є взірцем для підростаючого покоління. Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю и втрат вам довелося пережити, та при цьому зберегти гідність, віру, любов.

І сьогодні, в день вашого свята, від щирого серця висловлюю вам свою повагу та вклоняюся вашій мудрості, оптимізму и життєлюбству. Бажаю вам міцного здоров'я, щастя, миру, успіхів у здійсненні планів та задумів! »- зазначила Олена Плахотнік.

У свою чергу Аліна Шиліна подякувала депутату облради за давню дружбу і за те, що вона ніколи не відмовляє ветеранської організації у допомозі.

Від імені міської влади ветеранів привітав голова Дніпровської районної адміністрації Олександр Саусь. Він вручив деяким представникам організації нагороди. Свої подарунки і нагороди вручали також представники обласної, міської та районної організацій ветеранів. А святковий настрій всім учасникам заходу подарували учні 30-ї школи і ліцею №2.

587

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.