Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


«Нічого кращого в світі нема, як захищати рідну Батьківщину!»

24.10.2017 13:29:35

Таким закликом розпочалися урочистості в середній загальноосвітній школі № 30, присвячені складанню «клятви кадетів» наймолодших учнів – першокласників.

Таким закликом розпочалися урочистості в середній загальноосвітній школі № 30, присвячені складанню «клятви кадетів» наймолодших учнів – першокласників.

На сьогодні перед нашою державою, освітніми установами та громадськістю стоїть завдання – виховання у молодого покоління почуття патріотизму, формування особистості на засадах духовності, моральності, толерантності.

Cаме патріотизм, любов до Батьківщини повинні об’єднувати українців. Одним з напрямків патріотичного виховання є кадетський рух і навчальний заклад приділяє значну увагу військово-патріотичному вихованню учнів. В закладі щороку створюються кадетські класи.

Напередодні відзначення Дня захисника України депутат  Кам'янської міської ради від ВО «Батьківщина» Сергій Миршавка привітав кадетів першого класу з урочистим прийняттям «клятви кадета» та зі святом.

-         Кадет - звучить гордо, - сказав, вітаючи школярів,  Сергій Миршавка. Носити погони - це не тільки велика честь, але й велика відповідальність, наполеглива праця. З радістю бажаю кадетам – першачкам бути гідними громадянами своєї країни, зростати сильними, розумними, добрими. Для занять та дозвілля депутат вручив дітям новий спортивний інвентар.

Також у школі був урочисто відкритий та освячений кабінет «Захисту Вітчизни», який влітку цього року був повністю відремонтований. За рахунок коштів міського бюджету, які були виділені на виконання депутатських повноважень, для ремонту в класі були придбані необхідні матеріали. Силами закладу в класі та лаборантській був проведений великий обсяг ремонтних робіт. Разом з адміністрацією школи довели що, об'єднавши зусилля, можливо досягти результату. Адже турботу про школярів можна сміливо вважати інвестицією в майбутнє.

Мешканці мікрорайону висловили свою вдячність Сергію Миршавці на його сторінці у соціальній мережі фейсбук. «Наша школа №30, - говориться у повідомленні, - це школа радості і доброти. Нашому депутату Сергію Івановичу -  вдячність за його увагу і допомогу закладам освіти. Нехай удача буде завжди поруч!».

 

 

452

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.