Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Кам'янська міська організація ВО «Батьківщина» не буде на майбутній сесії голосувати за відставку секретаря міської ради

26.10.2017 00:49:24

Про це повідомив лідер організації Олександр Плахотнік. Олександр Плахотнік заявив, що він і його однопартійці не вважають за потрібне змінювати секретаря міськради.

- Ми вважаємо, що Олександр Залевський повинен і далі працювати на цій посаді. По-перше, партія «Свобода», представником якої є Олександр Юрійович, це  - політичний союзник «Батьківщини», і ми просто зобов'язані підтримувати наших партнерів. По-друге, Залевський цілком нормально справляється зі своїми обов'язками, і ми не бачимо необхідності його міняти.

Якщо сказати по-українськи, «суттєвих питань та зауважень до Олександра Юрійовича у нас немає». Тому ми не будемо голосувати за його відставку.

Ми навіть не розглядали будь-які кандидатури на місце Залевського. Але якщо його все-таки знімуть з посади, «Батьківщина» буде проводити консультації з депутатами інших фракцій з приводу можливих кандидатів на пост секретаря Кам'янського міської ради.

443

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.