Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Влада та її поплічники використовують брудні технології на виборах в ОТГ, – заява партії

27.10.2017 19:37:41

Провладні партії та їхні поплічники використовують брудні технології на виборах в об’єднаних територіальних громадах (ОТГ), витрачають на агітацію бюджетні кошти та вдаються до залякувань кандидатів від ВО «Батьківщина».

29 жовтня в 201 ОТГ відбудуться вибори місцевих рад і голів. Ці вибори мають стати чесним відображенням симпатій народу – не на користь чинної влади, про що свідчать соціологічні опитування. Саме тому президент та його підлеглі на місцях використовують найбрудніші технології – брехню, підкуп, залякування та фальсифікації.

Так, сьогодні Комітет виборців України (КВУ) розповсюдив повідомлення про нібито порушення з боку кандидатів від ВО «Батьківщина» у Фурсівській ОТГ Київської області та Плисківській ОТГ Чернігівської області.

Наголошуємо, що перевірка з боку правоохоронних органів не виявила жодних порушень виборчого законодавства з боку наших кандидатів. Тому заява КВУ є відвертою брехнею та спробою маніпулювати думкою виборців напередодні дня голосування.

До того ж хочемо відзначити, що КВУ жодним чином не згадав про жахливий інцидент з кандидатом на голову Любецької ОТГ на Чернігівщині, самовисуванцем, якого було жорстоко побито та спалено його автомобіль.

Заяви Комітету та фальшиві скарги на кандидатів від «Батьківщини» є елементами брудної технології, яку використовують президент Петро Порошенко та підконтрольні йому політичні сили. На жаль, КВУ ще за часів Януковича став кишеньковою структурою, що діяла за вказівкою з Адміністрації Президента.  І сьогодні Комітет виборців є слугою своїх нових хазяїв – президента та його найближчого оточення. Доказом цьому слугує те, що колишній керівник цієї громадської організації є народним депутатом від партії Порошенка.

Звертаємо увагу виборців на попередній звіт ГО «Опора»,  у якому вона закликала правоохоронні органи провести комплексну та об’єктивну перевірку заяв народних депутатів ВО «Батьківщина» про тиск та погрози щодо кандидатів від нашої політичної сили, перешкоджання законній участі представників партії в роботі членів ДВК та інші незаконні втручання у виборчий процес з боку чинної влади та провладних політичних партій.

Окрім того, «Опора» зафіксувала суттєві порушення з боку Блоку Петра Порошенка та ще одного проекту Адміністрації Президента – партії «Наш край».

Наприклад, спостерігачі «Опори» зафіксували факти причетності до агітації голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Гордєєва. У приміщенні Ярославицької сільської ради (Рівненська обл.) спостерігачами ГО було виявлено друковані агітаційні матеріали кандидатів від місцевої організації БПП, про що спостерігач «Опори» написав заяву до місцевого відділку поліції.

У Радомишльській ОТГ на Житомирщині місцева РДА виступила організатором свята, на якому відкрито агітувала за партію Адміністрації Президента «Наш край».

Партія ВО «Батьківщина» відповідально наголошує: влада, використовуючи брудні технології, брехню та залякування щодо опозиційних кандидатів, сама виписала собі квиток у політичне небуття.

Ми переконані, що виборці 29 жовтня винесуть цій владі жорсткий політичний вирок.

Слава Україні!

711

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.