Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


До Широкого масово з’їхалися депутати від Блоку Петра Порошенка та Опоблоку

29.10.2017 20:33:50

До районного центру Широке сьогодні з’їхалася велика кількість депутатів, серед яких помічені і нардепи.

До районного центру Широке сьогодні з’їхалася велика кількість депутатів, серед яких помічені і нардепи Костянтин Усов (Блок Петра Порошенка) та Дмитро Шпенов (Опозиційний блок). Прибули також депутат обласної ради Микола Шепілов (Радикальна партія Олега Ляшка) та виконуючий обов’язки генерального директора ПАТ «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат», де працюють багато місцевих жителів,  Олександр Герасимчук та мало не в повному складі фракція БПП у міській раді … Кривого Рогу, яку очолює одіозний висуванець колишньої Партії регіонів, а нині – Опозиційного блоку, Юрій Вілкул, разом з головами райрад міста гірників.

         Також місцеві партійці відзначають появу близько 30 невідомих чоловіків.

         Головну причину такого десанту «батьківщинівці» вбачають у тому, що на даний час зафіксовано дуже низьку явку людей на виборах до Широківської селищної та Карпівської сільської об’єднаних територіальних громад. Саме ця територія донедавна вважалася вотчиною Партії регіонів, а потім – Опоблоку.

Однак попередні вибори до об’єднаних територіальних громад в Широківському районі засвідчили серйозне зростання впливу “Батьківщини», підтримуваний якою Олександр Зубрій переміг на виборах голови Новолатівської ОТГ. 

         «Ми очікуємо, що, як це бувало й раніше, використають наприкінці дня масове підвезення людей з Інгулецького ГЗК. А тому рішуче будемо фіксувати ці та інші факти порушень виборчого процесу», – повідомляє депутат Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Дмитро Зубрій, який присутній на місці подій.

 

649

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.