Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


На Дніпропетровщині скоєно напад на виборчу дільницю

29.10.2017 21:48:22

Зухвалий напад на виборчу дільницю № 120505, розташовану у селі Майське Синельниківського району, скоєно незадовго до її закриття.

Як повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина», партійні активісти, що спостерігали за ходом голосування, помітили близько 15 автомобілів з іноземними номерами, які тут з’явилися ще по обіді. А десь о 19.20 годині на дільницю увірвалися до 30 молодиків зі зброєю і димовими шашками. Вони стали валяти урни для голосування, прострелили ногу присутньому тут співробітникові поліції, заподіяли тілесні ушкодження одній з жінок. Також постраждали декілька членів дільничної виборчої комісії.

         Один зі зловмисників намагався пошкодити урну для голосування, розбризкавши при цьому маслянисту речовину.

         Очевидці стверджують, що невідомо яким чином на дільниці з’явився нардеп від Блоку Петра Порошенка Максим Курячий, який до Синельниківського району жодного відношення не має, оскільки до Верховної Ради обирався у Дніпрі.

         Жителі Майського брали участь у виборах до Зайцівської об’єднаної територіальної громади.Саме у цьому селі розташована виробнича база корпорації «Агро - Союз». Її засновник Герой України Володимир Хорішко балотується на посаду голови Зайцівської ОТГ і активно підтримується «Батьківщиною».

          3 червня цього року у Майському побувала Юлія Тимошенко, яка взяла участь в аграрному форумі.

         «Ми очікували, що буде непросто. Адже близько 5 гектарів земель, які увійдуть до новоствореної ОТГ, незаконно обробляються відомим аграрним магнатом. А наш кандидат рішуче налаштований забезпечити у цьому порядок і законність», - розповідає голова Синельниківської міської організації ВО «Батькіщина» Аліна Натха. 

         І хоч підрахунку голосів на виборчих дільницях в районі ніхто завадити не зміг, їхні голови одностайно заявляють про відмову відвозити вже пораховані бюлетні до окружної виборчої комісії без належної озброєної охорони. Ситуація наразі залишається вкрай напруженою.          

967

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.