Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


У Козацькій церкві Святої Покрови тривають роботи з виготовлення монументу "Героям України від козацтва і до нині"

06.11.2017 23:46:17

Завдяки допомозі депутата міської ради від ВО «Батьківщина» Сергія Миршавки у храмі вже мають всі необхідні будівельні матеріали.

У Козацькій церкві Святої Покрови УПЦ КП (м. Кам'янське) тривають роботи з виготовлення монументу "Героям України від козацтва і до нині". Завдяки допомозі депутата міської ради від ВО «Батьківщина» Сергія Миршавки у храмі  вже мають всі необхідні будівельні матеріали.

Силами працівників храму та вірян, вже виготовлено хрест, цвяхи, пам'ятні плити та залито основу під встановлення всього монументу.

Залишається залити основу для підходу до монументу,встановити та пофарбувати хрест, обкласти фундамент тротуарною плиткою.

Священик Феодосій Алісов‎ дякує Сергію Миршавці за допомогу у вигляді будівельних матеріалів для виготовлення монументу "Героям України від козацтва і до нині", а саме: граншлаку, піску, щебня, цементу, тротуарної плитки.

- Сергію Івановичу, хай Господь подає Вам Свої милості всещедрою рукою та посилає на Вас Своє благословення, - говориться у подяці.

478

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.