Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Обласна «Батьківщина» закликає припинити терор проти своїх депутатів у ОТГ, влаштований владою

10.11.2017 18:51:02

Дніпропетровська обласна організація ВО «Батьківщина» звернулася з відкритим листом на ім’я голови облдержадміністрації Валентина Резніченка та голови обласної ради Гліба Пригунова. Партійці закликають припинити терор, влаштований владою.

Партійці закликають припинити терор, влаштований владою стосовно своїх депутатів в об’єднаних територіальних громадах.

Як повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної «Батьківщини», такі факти наразі є непоодинокими.

«Наша партія має тривалу історію боротьби, опору і захисту демократії. І нас навіть найбрутальнішими проявами політичного тиску не здивувати і не залякати. Але та сваволя, що відбувається на теренах Дніпропетровщини останнім часом, навіть нас вражає. Це за вашої мовчазної згоди відбувся зухвалий напад озброєних до зубів «тітушок» на виборчу дільницю у селі Майському Синельниківського району 29 жовтня, внаслідок якого отримали тілесні ушкодження співробітники міліції, жінки, мирні громадяни. Сьогодні нечуваний тиск здійснюється на Петриківську об’єднану територіальну громаду, де депутатами стали відразу 15 наших висуванців. Людям  погрожують звільненнями з роботи або вимагають подати заяву про складання депутатських повноважень», - наголошується у відкритому листі.

«Батьківщинівці» попереджують нинішню владу про відповідальність, яку вона несе перед українським народом, і може своїми діями довести людей до відчаю, як свого часу довела влада Януковича.

         «Владу треба здобувати у чесній політичній боротьбі, а не шляхом погроз і залякувань, яких народ вам вже не пробачить», - наголошується у відкритому листі.

910

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.