Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


У відреставрованому ДК «Горького» м. Кам'янського відбувся «Студентський бал голови»

22.11.2017 19:01:10

На свята обрали короля та королеву балу. Ними стали Руденко Віталій і Коробська Оксана - студенти Дніпровського державного технічного університету.

У відреставрованому ДК «Горького» м. Кам'янського відбувся «Студентський бал голови» з нагоди Міжнародного дня студента.
На балу пари кружляли у витонченому вальсі, горіли в пристрасному танго, а діти вибудовували незвичайні фігури міського в костюмованих номерах.
Під час урочистіі церемонії відкриття були присутні заступник міського голови Владислав Мелешко, директор департаменту з гуманітарних питань Тетяна Онищенко, радник міського голови з питань спорту та молодіжної політики Олег Орлов, депутат міської ради від ВО «Батьківщина» Сергій Миршавка, начальник відділу спорту та молоді департаменту з гуманітарних питань Анатолій Івашина.
Молодь готувала це свято кілька місяців. Правильно рухатися вчилися заздалегідь на репетиціях. В танцювальному балу взяли участь студенти всіх вищих навчальних закладів міста - ДДТУ, ДКФВ, Енергетичного, Індустріального та Металургійного коледжів Кам'янського.
З показовими номерами виступили кадетський клас середньої школи №30, школа танців RuDi, ансамбль бального танцю " Лілея " (КСК" Дніпровець "), хореографи і оркестр Кам'янського драматургічного театру ім. Лесі Українки. А презентували свої танцювальні програми студенти ДДТУ, металургійного коледжу та коледжу фізвиховання.
Яскраві сукні, смокінги, запальні танцювальні майстер-класи і емоції - це був перший студентський бал в Кам'янському. Всі присутні на вечірці поринули в епоху величі, витонченості та краси. Гості перебували в гарному настрої і танцювали, танцювали, танцювали…

 

 

440

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.