Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Кам’янська організація ВО «Батьківщини» подарувала городянам з обмеженими фізичними можливостями справжнє свято

24.11.2017 20:22:07

Міжнародний день людей з особливими потребами був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1982 році. Відзначається він щороку 3 грудня.

      Напередодні цього дня Кам’янська організація ВО «Батьківщини» подарувала городянам з обмеженими фізичними можливостями справжнє свято.

      Святковий захід проводився в торгівельно - розважальному комплексі «ЦУМ». Тут представників громадської організації інвалідів «Лелека» чекав накритий стіл, а святковий настрій дарували учні та педагоги музичної школи №4. Після застілля всі бажаючі мали можливість пограти в боулінг.

      Як зазначила керівник організації «Лелека» Людмила Лазаренко, такі свята від «Батьківщини» вже стали традицією. Не відмовляють в партійній організації і з іншою допомогою.

     Сьогодні сказати теплі слова кам'янчанам з обмеженими фізичними можливостями прийшли депутат Дніпропетровської обласної ради Олена Плахотнік, депутати міської ради Віталій Чернявський, Іван Горбаренко, Сергій Миршавка і Олег Усачов.

        «Ми бажаємо вашій великій і дружній родині подальшого процвітання. Бажаємо вам, щоб кожен день приносив нові сили і натхнення, прекрасне самопочуття і задоволення від життя. Нехай рідні і близькі оточують вас любов'ю і турботою. Нехай буде багато інтересів і захоплень, занять до душі і добрих справ », - зазначила Олена Плахотнік.

679

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.