Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Подяки юним спортсменам від депутата Дніпропетровської обласної ради Гілала Ісаєва

25.11.2017 22:20:47

У м. Жовті Води відбувся ІІІ щорічний відкритий турнір з Козацького Гарту за правилами УР «Спас», в якому взяли участь близько 100 спортсменів з різних міст, шкіл та спортивних клубів Дніпропетровщини.

Від Жовтих Вод виступало три команди: Школа Козацького Гарту «Хорт» ім. М.Пошедіна (тренер Святенко А.О.), команда східних єдиноборств дитячої юнацької спортивної школи (тренери Шутенко А.Є., Сігарьов О.О.), спортивний клуб «Файтер» (тренер Устименко В.Є.).

Також у змаганнях взяли участь команда з Дніпропетровська «Спас-Штурм» (тренери Поляков Г.М., Тарін В.І., Сулейманов О.С., Прокопенко В.О., Комогорцев С.А.), команда з Верхівцево Школа Козацького Гарту «Метелиця» (тренер Пінігін О.М.), команда з Павлограду Школа Козацького Гарту «ХОРС» (тренер Бакала А.О.) та команда з Запоріжжя «Спас-Воля» (тренер Мігуля М.М., Баранов О.П.).

Рівень учасників змагань був гідним, за що велика подяка тренерам. Усі спортсмени показали бійцівський характер, жагу до перемоги та повагу до суперника.

Організація змагань і змагання в цілому, були на високому рівні. Головне, що обійшлось без травм та, попри запеклі поєдинки на змаговому колі, в залі була дружня, побратимська обстановка.

Організатори щиро дякують усім, хто допомагав ШКГ «Хорт» ім. М.Пошедіна в організації та проведенні турніру. Серед них – депутат Дніпропетровської обласної радивід ВО «Батьківщина» Гілал Ісаєв та голова міського осередку ВО «Батьківщина» Наталія Белінська.

Школа козацького гарту «Хорт»  у м. Жовті Води була зареєстрована 5 лютого 2015 рокуна базі середньої школи № 6. ЇЇ засновник – Анатолій Олександрович Святенко. Навчаються тут діти з шести років. Школа названа на честь жовтоводця, який був одним з перших добровольців – патріотів воїнів АТО - Максима Пошедіна. Він входив до складу спілки тренерів та засновників Козацького Гарту, як бойового стилю.

Почесними гостями змагань були  батьки Максима Пошедіна  - В.В. Пошедін та А.В. Пошедіна.   На їх сина – героя тепер рівняються земляки.

Школа Козацького Гарту – це молодіжна громадська організація,що являє собою козацьку школу, в якій практикуються і досліджуються національні бойові мистецтва, історія, культура, обряди, традиції і звичаї Українського народу.

    У Школi затверджено шість напрямів розвитку Козацького Гарту: оздоровчий, мистецький, спортивний,прикладний,краєзнавчий,науковий. Оздоровчий - iдеально пiдходить людям iз вадами здоров’я, якi шукають шляхи для гармонiйного розвитку тiла, розуму i духу. Мистецький – орiєнтований на творчi особистостi, що прагнуть максимально проявити свої здiбностi, беручи участь у фестивалях, презентацiях,зйомках в кіно та iнших показових програмах в Українi та за її межами. Спортивний напрямок розрахований на активних i наполегливих людей, які прославляють нашу бойову культуру на українських та мiжнародних мiжстильових змаганнях.     Спортивний напрям дає можливiсть порiвняти i випробувати українські бойові мистецтва в між стильових змагах та унiверсальних боях.

Прикладний  напрям практикують захисники Вiтчизни,що жертовно служать Українi. Цей напрямок передбачає володіння рiзними видами зброї, а також прикладною технікою Козацького Бою. Краєзнавчий - для тих хто хоче пізнати мальовничість на красу нашої країни. Цей напрям передбачає різноманітні табори,екскурсії,мандрівки,походи,вишколи по мальовничим містам(місцям) України. Науковий-дослідження національних бойових мистецт,розробляються методики,пишутся наукові статті,книги.

- Ми продовжуємо рух вперед, і тільки вперед до нових знань та перемог. Ще раз дяка усім учасникам, гостям, організаторам турніру, до зустрічі на наступних змаганнях! – звернувся до присутніх Анатолій Святенко.

 

 

860

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.