Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Козацька нація - козацький народ!


ВШАНУВАННЯ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ В СІЧЕСЛАВІ

26.11.2017 10:01:45

О 16 годині дня по всій Україні пройшла акція "Запали свічку" Одночасно це відбулось на привокзальній площі Дніпра де зібрались громадяни, скликані Громадським Національним Об'єднанням Української Етнічної Громади. Багато громаських організацій відгукнулись на це і прийшли до Хреста жертвам Голодомору та політичних репресій встановленому там та запалили свічки.

Більше 250 чоловік підписались під зверненням до Голови Дніпропетровської ОДА Резніченка В.М.

ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ КАПЛИЦІ У ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИХ ПІД ЧАС ГОЛОДОМОРУ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ
25 листопада 2017року Дніпро
Голові Дніпропетровської
Державної адміністрації
Резніченко В.М.
Вже не один рік мешканці Дніпра звертаються до місцевої адміністрації з вимогою встановити пам’ятник жертвам Голодомору на Привокзальній площі замість колишнього монумента катові Петровському. Саме на цьому місті у далеких 1932- 1933 роках ховали тіла загиблих від голоду селян, які вмирали, не спромігшись знайти кусень хліба чи іншої їжі.
Йде час, на місці трагедії небайдужі громадяни самотужки встановили дерев’яний хрест та притягли камінь. Пізніше демонтували бронзового Петровського, матеріалу з якого вистачило б на виготовлення гідного знаку пошани. Влада ж досі залишається осторонь й намагається замовчати необхідність вшанування жертв Голодомору.
Зараз ми вже вимагаємо не лише встановлення меморіалу. Для змінення відношення до наслідків трагедії у наших нащадків, ми бачимо за необхідне зробити це місце шанованим і намоленим.
Ми, учасники сьогоднішнього заходу з вшанування пам’яті жертв Голодомору, вважаємо, що на місці масової загибелі українців доречним буде збудувати пам’ятну каплицю. Каплиці повсюдно зводилися нашим народом з давніх часів в сакральних місцях.
Для встановлення меморіалу пропонуємо провести громадські слухання з питання включення каплиці до загального проекту реконструкції Привокзальної площі та провести відкритий конкурс на розробку проекту з урахуванням громадської ініціативи.
Сподіваємось, що нарешті ми перестанемо соромитися й приховувати масові вбивства українців, навчимося робити висновки з пережитих трагедій, щоб не припустити повторення.
Українська Етнічна Громада


Світлина від Виктора Боровинского.

 
1

 
2035

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.