Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Фракція «Батьківщина» у Дніпропетровській обласній раді голосувала за обласний бюджет - 2018

01.12.2017 21:36:01

Сьогодні відбулася одинадцята сесія Дніпропетровської обласної ради VII скликання. Основною подією на сесії, безумовно, стало прийняття бюджету Дніпропетровської області на 2018 рік. Депутати проголосували бюджет одноголосно.

За словами голови фракції "Батьківщина" у Дніпропетровській обласній раді Антоніни Ульяхіної, прийняттю головного фінансового документу області сприяла злагоджена робота у кожній фракції та погодження фракціями багатьох питань.

          У порівнянні з минулим роком власні доходи Дніпропетровщини значно зросли. Бюджет 2018 року становить 5,2 млрд грн., що на 1,3 млрд більше, ніж минулого року. Головними наповнювачами бюджету, як і завжди, є податки на доходи фізичних осіб – 2,6 млрд, а також приватний сектор – 1 млрд гривень. Інші надходження до бюджету - 2018 склала рентна плата за користування надрами – 700 млн, екологічний податок – 435 млн, власні надходження бюджетних установ – 300 млн, інше – 165 млн гривень.

Збільшились і державні субвенції до обласного бюджету на майбутній рік - 13,7 млрд гривень. Це на 3, 5 млрд більше за надходження 2017 року.

       Що стосується видатків обласного бюджету, на розвиток регіону у 2018 році витратять майже 19 млрд. Це - на 4,8 більше за минулий рік. З них - майже мільярд буде спрямований на ремонт доріг в області.    

Більше 6 млн гривень закладено у бюджеті на виплату допомоги сім’ям загиблих. Ці кошти передбачені для жителів сіл та селищ, всього 298 осіб, які кожного місяця отримуватимуть 1 745 гривень. 2 млн виділено на розробку проектів землеустрою для учасників АТО та членів родин загиблих бійців.

       Також на сесії прийняли Стратегію енергозбереження та енергоефективності. Цей документ був розроблений депутатами і спеціалістами обласної ради спільно з науковцями, екологами та підприємцями. Основними завданнями Стратегії є запровадження енергоефективних технологій, альтернативних джерел енергії та модернізація промисловості в регіоні. Стратегія є базовим документом, тепер під неї, як під прийняте рішення обласної ради, є можливість прописувати регіональні програми, а згодом виділяти кошти під конкретні заходи цих програм.

        На сесії фракція «Батьківщина» закликала продовжити мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення.

-         Представляючи інтереси мешканців Дніпропетровщини, ми, депутати  Дніпропетровської обласної ради  сьомого скликання, закликаємо звернути увагу на важливе питання, яке незабаром може негативно вплинути на ситуацію в країні, - сказала Антоніна Ульяхіна.

         1 січня 2018 року закінчується мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення. Після цього фактично розпочнеться торгівля останнім і найціннішим ресурсом, що залишається, поки що, у власності нашого народу. Це – найродючіші у світі українські чорноземи.

      Потрібно зупинити процес початку продажу землі, оскільки з його початком українська земля швидко піде з молотка. Під прикриттям словом «реформа»  насправді відбудеться розпродаж всіх українських земель.

           Закликаємо зберегти українську землю і пропонуємо ухвалити п`ятирічний мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення.

 

 

 

 

846

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.