Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Змагалися майбутні захисники України

06.12.2017 11:55:41

Із покоління в покоління в Україні передавалися традиції військово-патріотичного виховання: бути сильними, вмілими, сміливими, поважати старших, цінувати дружбу, любити та захищати свій народ та Батьківщину.

В усі часи чоловіки були славними захисниками, що стоять на варті миру, боронять Вітчизну.

До Дня Збройних сил України  у П’ятихатках відбулися  районні змагання з кульової стрільби з пневматичної гвинтівки в командному заліку.

Разом з військовим комісаром П’ятихатського РВК, підполковником В.М.Гречухою, учасників змагань вітав  депутат Дніпропетровської обласної  ради від ВО «Батьківщина» Гілал Ісаєв. У змаганнях взяв участь також його син, учень П’ятихатської ЗОШ №1 Артем Ісаєв.

Основною метою заходу є виховання патріотів України, удосконалення національно-патріотичного виховання, наслідування найкращих прикладів мужності та звитяги борців за свободу та незалежність нашої держави як з історичного минулого, так і захисників, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність держави, популяризація стрілецького спорту серед допризовної молоді.

Під час заходу вшанували хвилиною мовчання загиблих на Майдані, в зоні проведення АТО, всіх, хто поклав життя в боротьбі за незалежність та цілісність держави в україно-російській війні, а  також  - усіх борців за незалежність нашої держави.

Змагання відбулися у теплій та дружній атмосфері. Учасники з азартом та жагою до перемоги стріляли з пневматичної гвинтівки. Комусь вдавалося показати кращий результат, а комусь не вистачило зовсім трохи до призового місця. За результатами турніру було визначено переможців.

Перше місце – у Лозуватської ЗОШ. Переможці отримали в подарунок від Гілала Ісаєва пневматичну гвинтівку. Тепер будуть вдосконалювати свої вміння стріляти з нової зброї.

Гілал Ісаєв привітав учасників змагань, побажав всім  подальших успіхів та перемог.

- Такі заходи, - говорить депутат, -  виховують у підростаючого покоління інтерес до культури та традицій України, здорового способу життя.Чудова та дружня атмосфера, при проведенні змагань, підтримувала високий спортивний дух серед учасників.

Все більше молоді приходить зараз до військово-патріотичних клубів та об’єднань, прагнучи навчитися стріляти, розвивати фізичну силу, витривалість та мужність, щоб вміти захистити себе і своїх близьких, здобути навички, необхідні для служби в лавах Збройних сил України. І це добре.

413

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.