Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Проблему вирішили до настання холодів

06.12.2017 23:45:34

В першому під'їзді будинку № 34 по вулиці Освітня, що на Дніпробуді у Кам'янському, замінили старі вікна на металопластикові. Це стало можливим завдяки допомозі депутата Дніпропетровської обласної ради від ВО "Батьківщина" Олени Плахотнік.

Як розповіла голова комітету мікрорайону Дніпробуд Наталія Сокіл, з Оленою Плахотнік вони познайомилися навесні цього року. Тоді  мешканці будинку №34 протестували проти установки загальнобудинкового газового лічильника. Депутат обласної ради відразу приїхала до людей. Вона не раз привозила продукти в намет, коли будинок залишався без газу, проводила переговори з «Дніпропетровськгазом», розповідає Наталія Сокіл.

І цього разу, коли мешканці першого під'їзду цього ж  будинку звернулися до Олени Плахотнік з проханням, вона не відмовила. Люди попросили надати матеріальну допомогу в заміні старих, вже прогнилих дерев'яних вікон у під'їзді на металопластикові. І ось на сьогодні вікна вже встановили.

«Багато хто може сказати, що в наданні допомоги по заміні вікон немає нічого особливого. А я у відповідь запитаю: «Чи кожен депутат цим займається? Чи кожен відгукується на прохання кам'янчан? ». Тому я, від імені всіх мешканців, дякую Олені Олександрівні за увагу до наших проблем і реальну допомогу», - зазначила Наталія Сокіл.

448

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.