Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


«День доброти і особливої уваги» - у Кам'янському пройшла акція, приурочена до Міжнародного дня інвалідів

07.12.2017 00:22:08

Захід організовано відділом культури Кам'янського міської ради спільно з громадською організацією «Крок в майбутнє - 2016».

«День доброти і особливої ​​уваги» - під таким девізом у Кам'янському пройшла акція, приурочена до Міжнародного дня інвалідів.

Захід організовано відділом культури Кам'янського міської ради спільно з громадською організацією «Крок в майбутнє - 2016».

У холі Кам'янського музичного училища зібралися діти з особливими потребами та їх батьки. Учні музичного коледжу підготували для дітей музичну казку. У розважальну програму увійшли творчі майстер-класи, аквагрим, виступ аніматорів, виставка художніх робіт, виконаних дітьми з особливим статусом.

Підтримати дітей і батьків, подарувати подарунки і поділиться теплом свого серця, приїхав Кам'янський міський голова Андрій Білоусов.

У своєму виступі Андрій Білоусов висловив подяку всім, хто підтримує і піклується про дітей з особливими потребами, прагне зробити їх життя простіше, краще і щасливіше. Також діточок радували солодкими подарунками та частуваннями.

Теплі слова та солодкі подарунки від депутата обласної ради від ВО «Батьківщина» Олени Плахотнік передала дітям і їх батькам помічник депутата  Ніна Єфремова.

«Не дивлячись на сьогоднішню похмуру погоду, в цьому залі тепло від ваших сердець і посмішок. Ми щиро бажаємо вам такого сонячного настрою щодня. Величезна подяка батькам цих особливих діток за їх терпіння, мужність і увагу. Всім вам - і батькам, і дітворі - бажаємо здоров'я, щастя і здійснення бажань. Нехай ваше життя буде наповнене яскравими і позитивними моментами », - зазначила Ніна Єфремова.

 

495

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.