Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Оголошено переможців обласного Всеукраїнського патріотичного літературного конкурсу ім. Валер’яна Підмогильного

15.12.2017 23:21:41

У Дніпрі урочисто вітали переможців обласного Всеукраїнського патріотичного літературного конкурсу ім. Валер’яна Підмогильного, письменника, нашого земляка.

     У Дніпропетровській обласній науковій бібліотеці відбулося нагородження фіналістів, які отримали дипломи й грошові винагороди. Всього на конкурс подали більше сотні робіт. Найкращі опубліковані в альманасі «Степова Еллада», який видали за підсумками конкурсу.

      Голова обласної організації Національної спілки письменників України Володимир Луценко дякує за сприяння у проведенні конкурсу та за увагу до діяльності спілки депутата Дніпропетровської обласної ради фракції «Батьківщина» Андрія Козара.

     Володимир Луценко звернувся до депутата з проханням надати матеріальну підтримку для проведення конкурсу. За зверненням Андрія Козара Дніпропетровська обласна рада розглянула  Пропозиції щодо фінансування  конкурсу. Письменники та автори-початківці області у своїх творах розмірковують про героїку українського народу – від козацької доби до сучасності.

          І ось творчі люди зібралися, щоб підвести підсумки конкурсу. «Торік ми провели перший патріотичний конкурс. Тепер - підсумки другого. У тематиці й жанрі учасників конкурсу  не обмежували: можна було писати про славу українців, природу рідного краю, людей, які нині творять історію України. Головний меседж творів – патріотичний», – розказала начальник управління культури, національностей і релігій облдержадміністрації.

        Депутат Дніпропетровської обласної ради фракції «Батьківщина» Андрій Козар отримав подяку від  голови обласної організації Національної спілки письменників України Володимира Луценко.

Володимир Луценко дякує депутату за сприяння у проведенні обласного Всеукраїнського патріотичного літературного конкурсу ім. Валер’яна Підмогильного та за увагу до діяльності спілки.

-        Дуже дякуємо Андрієві Васильовичу, - говорить Володимир Луценко. Адже проведення  конкурсу соціально – культурної значимості у Дніпропетровській області надає подальший розвиток та суттєво впливає на підвищення патріотичного духу як молодих українців, так і людей старшого віку та увічнення пам’яті видатного українського письменника.  

      Конкурсна комісія, оцінюючи творчі доробки, звертала увагу на оригінальність, креативність та розкриття теми. Переможців визначали у трьох номінаціях – «Поезія», «Проза» та «Проба пера». Книгу можна знайти в бібліотеках області.

 

 

730

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.