Мы говорим то, о чём молчат другие Мы говорим то, что вы хотите слышать Мы говорим то, что вы должны знать

Фракция ВО «Батьківщина» в Днепропетровском областном совете


Подарунки малечі від Дмитра Зубрія

21.12.2017 19:49:20

День Святого Миколая – це свято всіх дітей. Кожен з них чекає, що цього дня неодмінно саме до нього завітає Микола Чудотворець.

Щоб втілити мрію кожної дитини в життя, треба мати велике серце, і мати бажання подарувати маленьку частинку тепла всім, хто вірить в чудо.

         Цьогоріч депутат обласної ради депутат Дніпропетровської обласної  ради від ВО «Батьківщина» Дмитро Зубрій знайшов можливість подарувати солодкі подарунки дітворі Широківського району. Вихованці початкової школи сімнадцяти загальноосвітніх закладів району отримали солодощі.        

        Звичайно, Дмитро Олександрович у цей день спробував зустрітися з максимальною кількістю дітей, та, все ж, особисто не міг вручити подарунок кожному. Але, щоб саме цього дня свято завітало до кожної дитини, йому на допомогу прийшли однодумці. Також до цієї благодійної акції долучилася активна молодь. Більше 1700 солодких подарунків отримали діти Широківщини від депутата.

-         Дорогі діти, Вітаю вас із Днем Святого Миколая!, - сказав під час зустрічі з малюками Дмитро Зубрій,- Це радісне свято, з якого розпочинається новорічно - різдвяна пора. Цей день для кожного з нас є особливим. Адже він сповнений очікуванням справжніх чудес та здійсненням заповітних мрій.

       У День Святого Миколая кожна дитина сподівається на маленьке диво. В силах дорослих зробити цей день незабутнім для дітей, подарувати віру в казку. Адже цього дня в дива вірять навіть дорослі. Саме час робити добрі справи, опікуватися дітьми, допомагати тим, хто цього найбільше потребує.

          Вітаю маленьких жителів району та їх батьків, а також усіх тих, хто вірить у справжні дива, з цим світлим днем. Бажаю всім щедрості та благословення Святого Миколая, його прихильності та опіки, а також успіху в усіх добрих починаннях, затишку в оселях і тепла в серцях!

594

Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Загрузка...

Сообщить об ошибке

Пожалуйста, используйте эту форму для коррекции ошибок.
Если вы хотите связаться с нами по другому вопросу — напишите нам.